FOTO/ Nuk fshihen më, Dua Lipa dhe Anwar Hadid puthen në publik

Tuesday, 09 July 2019 09:21

Dua Lipa është në qendër të mediave rozë javët e fundit. Shkak për të është bërë lidhja e re e këngëtares me vallin e motrave Hadidi, modelin Anwar Hadid.

Nëse në fillim një gjë e tillë nuk ishte e sigurtë, tashmë për romancën e tyre nuk ka asnjë dyshim. Dyshja janë fotografuar duke u puthur në publik, ndërsa ky imazh po bën tashmë xhiron e mediave.

Çifti i ri kanë qenë bashkë në një event në Los Angeles. Kjo lidhje e re e këngëtares shqiptare vjen vetëm pak javë pas ndarjes së saj me kuzhinierin Isaac Carew.

1-115.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Fillon edicioni i nëntë i Green Fest

Kulturë

Fillon edicioni i nëntë i Green Fest

Nga dje deri më 26 korrik në qytetin e Mitrovicës, për vitin e nëntë me radhë organizohet Festivali Green. Ky edicion organizohet nën temën “Për nënën natyrë” duke vënë në spikamë...

Mbyllet edicioni i 11 i Festivalit PriFest, Irena Cahani dhe Arben Bajraktaraj shpallen aktorja dhe aktori më i mirë

Kulturë

Mbyllet edicioni i 11 i Festivalit PriFest, Irena Cahani dhe Arben Bajraktaraj shpallen aktorja dhe aktori më i mirë

Dje në ceremoninë përmbyllëse të edicionit të 11-të të PriFest, janë ndarë çmimet në kategoritë kryesore për filmat pjesëmarrës. ku çmimi për aktorën dhe aktorin më të mirë, u dhuruan...

Mbyllet edicioni i 10-të i Anibarit, këta janë fituesit

Kulturë

Mbyllet edicioni i 10-të i Anibarit, këta janë fituesit

Edicioni i dhjetë i Festivalit Ndërkombëtarë të Filmit të Animuar - “Anibar”, është mbyllur sonte. Ai është mbajtur nga 15 - 21 korrik në qytetin e Pejës, transmeton Koha.net.   Në këtë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!