Reperi i njohur shqiptar ankohet se po merr shumë pak urime për ditëlindje

E mërkurë, 10 July 2019 18:11

Rep-artisti i njohur shqiptar, Besnik Canolli i njohur si 2Po2 sot feston ditëlindjen.

Këngëtari shumë i dashur për publikun sot mbushi 41 vjet.

Në datë e tij të lindjes, këngëtari ka postuar një fotografi, në të cilën ka marrë pëlqime dhe komente të shumta. “10/07  Ma Shum Vjet Ma pak Urime #cestlavie“, ka shkruar Besniku në Instagram për 129 mijë ndjekësit e tij në instagram.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk ju pëlqen diçka në Facebook? Së shpejti mund të ankoheni në "Gjykatë"

Teknologji

Nuk ju pëlqen diçka në Facebook? Së shpejti mund të ankoheni në "Gjykatë"

Pas skandalit ku dolën të dhënat e miliona përdoruesve, Facebook ka marrë masat që të mos ndodhë më një gjë e tillë. Facebook do të krijojë një bord mbikëqyrës me 11...

Protokolli i Montrealit, 32 vite të sukseshme, sfida e re e ngohjes globale

Aktualitet

Protokolli i Montrealit, 32 vite të sukseshme, sfida e re e ngohjes globale

Në prag të Samitit të Kombeve të Bashkuara për Klimën, i cili do të mbahet në New York, javën që vjen, vlen të nënvizohet se Protokolli i Montrealit mbi substancat...

Komedia e zezë që ironizon Hitlerin, fitues i TIFF

Kulturë

Komedia e zezë që ironizon Hitlerin, fitues i TIFF

Filmi satirik “Jojo Rabbit”, me regji të Taika Waititit, është vlerësuar si prodhimi më i mirë i vitit në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Toronto. Ngjarjet vendosen në vitin 1940 në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!