Po bënte sherr në mes të klubit? Rina Balaj ka dy fjalë për të gjithë

Premte, 12 July 2019 19:44

Ditët e fundit po qarkullon në rrjet një video ku dy vajza janë përfshirë në një konflikt fizik. Njëra prej tyre, e cila ka flokët me ngjyrë të kuqe u përfol se ishte këngëtarja Rina Balaj.

Reperja ka reaguar me një postim në Instagram duke nënkuptuar se nuk do ta shohim asnjëherë duke bërë veprime të tilla.

“Kjo video e cila ditët e fundit ka pushtuar rrjetet sociale me pretekstin se jam unë, desha t’i paralajmëroj të gjithë fansat se unë nuk jam në këtë video dhe që jam gjithmonë kundër këtyre dukurive”, shkroi Rina.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sot dhe nesër, 5 orë pa drita: Të gjitha zonat në Tiranë

Aktualitet

Sot dhe nesër, 5 orë pa drita: Të gjitha zonat në Tiranë

Nëpërmjet një njoftimi zyrtar OSHEE bën të ditur se në disa zona  të Tiranës sot dhe nesër, në datat 22 dhe 23 korrik, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike...

Sot dhe nesër, 5 orë pa drita: Të gjitha zonat në Tiranë

Aktualitet

Sot dhe nesër, 5 orë pa drita: Të gjitha zonat në Tiranë

Nëpërmjet një njoftimi zyrtar OSHEE bën të ditur se në disa zona  të Tiranës sot dhe nesër, në datat 22 dhe 23 korrik, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike...

Censura në Neorealizmin Italian dhe Hollivud

Kulturë

Censura në Neorealizmin Italian dhe Hollivud

Nga Abaz T. Hoxha* Cikli: Mbi censurën në kinematografi - Pjesa II. (Vijon nga dje) Neorealizmi italian Këta regjisorë i xhiruan filmat e tyre drejtpërdrejt në natyrë, në rrugët e qyteteve, me xhirime më shumë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!