Artistja me famë botërore do të performojë për herë të parë në Shqipëri

E Enjte, 18 July 2019 13:27

Shilpa Ray kantautorja amerikane do të performojë për herë të parë në Kosovë me 26 Korrik, në Kino Lumbardhi në Prizren.

Këtë e ka bërë të dituar ajo vetë përmes një postimi në profilin e saj në Facebook, ku në listën e performancave të turneut të saj këtë verë, është e caktuar edhe performanca e saj në Prizren.

“26 Korrik – Lumbardhi –Prizren, Kosovë”, shkruhet në listen e saj.

Në listë shihet se ajo do të performoj në shumë vende dhe si duket është mjaft e entuziazmuar për këtë turne udhëtimesh.

“Ky do të jetë një ferr udhëtimesh, por definitivisht jo një udhëtim për në ferr !!! Shihemi se shpejti!” ka shkruar Ray.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kemi listat tona/ ‘BE presion Ramës, do të të nxjerrim njerëzit e inkriminuar’

Politikë

Kemi listat tona/ ‘BE presion Ramës, do të të nxjerrim njerëzit e inkriminuar’

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi tha në emisionin “Aktualitet” në Fax News se Edi Rama është mbështetur nga disa përfaqësues ndërkombëtar por që sipas tij, ata do të ndërrohen një...

Nuk e morën në ekskursion 12 vite më parë, shqiptari padit shkollën për 400 mijë euro

Bota Shqiptare

Nuk e morën në ekskursion 12 vite më parë, shqiptari padit shkollën për 400 mijë euro

12 vite më parë, shqiptari Endri Begaj ishte student në një shkollë në Itali, në Areco. Ai nuk u mor në një ekskursion që shkolla organizonte për në Amsterdam, me...

Angli/ Gjendet një kamion i dytë me njerëz, janë gjallë

Aktualitet

Angli/ Gjendet një kamion i dytë me njerëz, janë gjallë

Policia në Kent, në Anglinë juglindore, gjeti nëntë persona të gjallë në pjesën e pasme të një kamioni në autostradën M20 të Mërkurën, bën me dije Sky News. “Nëntë njerëz tani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!