‘Jam me kancer’, artisti shqiptar trondit me deklaratën e tij

Saturday, 20 July 2019 21:29

Postimi i tij i fundit në Instagram i ka gjetur thuajse të papërgatitur të gjithë fansat dhe ndjekësit e tij të shumtë virtual. Ndonëse, ai njihet për tipin e tij kontrovers dhe deklaratat e forta, sërish kjo ishte e papritur. Kastro Zizo, artisti i njohur shqiptar, që së fundmi është angazhuar edhe me projektin e tij në “Ora News” si moderator në “Late Night Show”,  na ka befasuar të gjithëve me deklaratën e tij.

-640-0-5d32d9e10f4c1.jpg

Ai ka postuar një foto ku shfaqet me macen, ndërsa shkruan në të: “JEMI TE 2 ME KANCER djali me lule në kokë Nina balerina’, shkruan këngëtari.  Por, nuk ka vonuar edhe një tjetër postim i radhës i tij në Instastory, ku shkruan: “Ti ma mposht… Kot fare!… Kishte dy ditë pa ngrënë. Kancer?! Jo m’ka marrë malli’, shkruan Kastro.

-640-0-5d32d9e192862.jpg

Sigurisht, postime të kësaj natyre i kanë konfuzuar në masë fansat, ndërsa pritet një tjetër reagim nga ana e artistit, me siguri sqarues.

 -640-0-5d32d9e238138.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kemi listat tona/ ‘BE presion Ramës, do të të nxjerrim njerëzit e inkriminuar’

Politikë

Kemi listat tona/ ‘BE presion Ramës, do të të nxjerrim njerëzit e inkriminuar’

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi tha në emisionin “Aktualitet” në Fax News se Edi Rama është mbështetur nga disa përfaqësues ndërkombëtar por që sipas tij, ata do të ndërrohen një...

Nuk e morën në ekskursion 12 vite më parë, shqiptari padit shkollën për 400 mijë euro

Bota Shqiptare

Nuk e morën në ekskursion 12 vite më parë, shqiptari padit shkollën për 400 mijë euro

12 vite më parë, shqiptari Endri Begaj ishte student në një shkollë në Itali, në Areco. Ai nuk u mor në një ekskursion që shkolla organizonte për në Amsterdam, me...

Angli/ Gjendet një kamion i dytë me njerëz, janë gjallë

Aktualitet

Angli/ Gjendet një kamion i dytë me njerëz, janë gjallë

Policia në Kent, në Anglinë juglindore, gjeti nëntë persona të gjallë në pjesën e pasme të një kamioni në autostradën M20 të Mërkurën, bën me dije Sky News. “Nëntë njerëz tani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!