Jona Spahiu del për herë të parë me rroba banjo pas lindjes së djalit

E mërkurë, 24 July 2019 20:18

Vitin e kaluar, moderatorja bukuroshe Jona Spahiu u bë nënë për herë të parë me ardhjen në jetë të vogëlushit Raiden. Pas lindjes së Raidenit, Jona iu përkushtua plotësisht atij dhe ka postuar shpesh foto duke ia ëmbëlsuar ditën ndjekësve. Së fundmi Jona ka nisur pushimet dhe nga atje ka publikuar për herë të parë foto me rroba banjo.
Moderatorja duket në super formë 10 muaj pas lindjes së Raidenit dhe në këtë foto nuk kanë munguar komplimentat e shumta. Sa i përket anës profesionale, Jona ka vendosur t’i përkushtohet biznesit të saj.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

E rrallë në Belgjikë: Kryetari i bashkisë `nuk zbaton` ligjin për dëbimin e një familje shqiptare

Globi

E rrallë në Belgjikë: Kryetari i bashkisë `nuk zbaton` ligjin për dëbimin e një familje shqiptare

Paul Magnette kryetari i bashkisë së qytetit Charleroi në Belgjikë “ka thyer” ligjet e vendit, duke i dalë në krah një familje shqiptare. Sipas medias vendase `DH.be` politikani i njohur i...

Angli, gjenden 39 persona të vdekur në një kamion në Essex

Politikë

Angli, gjenden 39 persona të vdekur në një kamion në Essex

39 persona janë gjetur të vdekur brenda kontenierit të një kamioni në Essex. Kamioni ishte nisur nga Bullgaria dhe hyri në Holyhead, Wales, të shtunën. BBC njoftoi se oficerët e Policisë...

Maqedonia “flet” shqip, Presidenti i drejtohet SHBA me gjuhën tonë: Faleminderit për ratifikimin e protokollit për në NATO

Politikë

Maqedonia “flet” shqip, Presidenti i drejtohet SHBA me gjuhën tonë: Faleminderit për ratifikimin e protokollit për në NATO

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, ka falënderuar në gjuhën shqipe Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pas vendimit të djeshëm për të miratuar protokollin për anëtarësimin e vendit të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!