J.Lo festoi 50-vjetorin, urimi i veçantë i të fejuarit

E Enjte, 25 July 2019 09:14

Jennifer Lopez sot ka mbushur 50 vjet. Edhe pse mosha për të duket se është veç një numër. J. Lo vijon të jetë në super formë dhe këtë e tregon në çdo postim në rrjetet e saj sociale.

Përveç shumë urimeve që mori nga fansat e panumërt të saj, J Lo më specialin e kishte nga i fejuari i saj Alex Rodriquez.

Ai postoi një video nga momentet e tyre me të lumtura si çift dhe familje! “Ti je partnerja më e mirë në jetë. Bija më e mirë. Mamaja më e mirë. Në të duam ty. Fansat të duan. Fëmijët të duan. Edhe unë të dua. Le ta bëjmë këtë ditëlindje speciale”, shkruan i dashuri i divës.

Alex nuk hezitoi të komplimentojë të dashurën e tij të zemrës. Ai tha se ajo ishte një ikonë e stilit që ka inspiruar edhe shumë të famshme të tjera.

Lopez kohët e fundit ka pranuar çmimin prestigjioz të FDA-së “Fаshion Icon Awаrd”.

Modifikuar më E Enjte, 25 July 2019 13:04

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Angli, gjenden 39 persona të vdekur në një kamion në Essex

Politikë

Angli, gjenden 39 persona të vdekur në një kamion në Essex

39 persona janë gjetur të vdekur brenda kontenierit të një kamioni në Essex. Kamioni ishte nisur nga Bullgaria dhe hyri në Holyhead, Wales, të shtunën. BBC njoftoi se oficerët e Policisë...

Maqedonia “flet” shqip, Presidenti i drejtohet SHBA me gjuhën tonë: Faleminderit për ratifikimin e protokollit për në NATO

Politikë

Maqedonia “flet” shqip, Presidenti i drejtohet SHBA me gjuhën tonë: Faleminderit për ratifikimin e protokollit për në NATO

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, ka falënderuar në gjuhën shqipe Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pas vendimit të djeshëm për të miratuar protokollin për anëtarësimin e vendit të...

Kundërshtuan shefin e rrugores, shkarkohen 3 oficerë policie

Aktualitet

Kundërshtuan shefin e rrugores, shkarkohen 3 oficerë policie

Debati me shefin e rrugores së Tiranës u ka kushtuar vendin e punës 3 oficerëve të policisë. 2 shefa të komisariatit të policisë rrugore në Tiranë dhe një specialist janë larguar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!