Fansi i Bebe Rexhës gdhend në trup emrin e saj (Foto)

Hënë, 29 July 2019 21:40

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe ajo ka krijuar fansat e saj kudo në botë. Fama e këngëtares me origjinë shqiptare sa vjen dhe rritet, njësoj si suksesi i këngëve apo koncerteve të ndryshme.

Së fundmi, Bebe ka publikuar një foto në ‘Instastory’ ku ka zbuluar gjestin më të bukur që ka bërë një nga fansat e saj. Joseph ka gdhendur në trup emrin e Bebes, krahas fotos së publikuar, ka shkruar: “Nuk kam nevojë për një histori që të bëj tatuazh, thjesht sepse mundem. Nuk do të isha këtu nëse nuk do të ishin këto vajza”.

Joseph gjithashtu ka zbuluar se do të jetë i pranishëm në koncertin e Bebes në muajin dhjetor. Këngëtarja shqiptare tregohet gjithmonë shumë e dashur me fansat e saj dhe mundohet të gjendet sa më pranë tyre.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjendet një trup i pajetë rreth 1 milje në det, detajet që tregojnë për një vrasje

Aktualitet

Gjendet një trup i pajetë rreth 1 milje në det, detajet që tregojnë për një vrasje

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e kësaj të diele në ujërat e Adriatikut. Viktima është e seksit mashkull dhe është gjetur rreth 1 milje në det të hapur...

Sudan, ushtria dhe civilët marrëveshje për qeverisje të përbashkët

Globi

Sudan, ushtria dhe civilët marrëveshje për qeverisje të përbashkët

Këshilli ushtarak i Sudanit dhe aleanca e opozitës civile kanë nënshkruar një marrëveshje për ndarjen e pushtetit. Marrëveshja do të krijojë një këshill të ri qeverisës, ku do të përfshihen...

Qeni antidrogë zbulon 55.5 kg kanabis

Aktualitet

Qeni antidrogë zbulon 55.5 kg kanabis

Policia Kufitare parandalon dhe  godet një rast të  tentativës për trafikim të lëndëve narkotike në portin e Durrësit. Uniformat blu kanë sekuestruar 55.5 kilogramë kanabis, ndërsa kanë vënë në pranga...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!