“Si kukull Barbie”, Klaudia Pepa lë pa fjalë ndjekësit me pozat në “Instagram” (FOTO)

Tuesday, 30 July 2019 21:20

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku ndan me ndjekësit foto e video nga përditshmëria.

Si pasojë, ajo është edhe një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale dhe mediat rozë.

klaudia pepa3

Ditën e sotme, balerina ka publikuar në “Instagram” disa fotografi , ku shfaqet elegante e veshur e gjitha në rozë dhe duket si një Barbie.

klaudia pepa

Pozat e saj kanë marrë mijëra komente, ndërkohë kanë qenë edhe fansat e saj ata që e kanë komplimentuar dhe e kanë krahasuar Klaudian me kukullën Barbie.

klaudia pepa1

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Këshilli në Shkodër, PD: Cirk i një qeverie të paligjshme, pushtet që s'ka për ta gëzuar!

Politikë

Këshilli në Shkodër, PD: Cirk i një qeverie të paligjshme, pushtet që s'ka për ta gëzuar!

Gazment Bardhi, Sekretari i Përgjithshëm i PD dha një deklaratë për mediat pas protestës që u zhvillua sot në Shkodër, ku qeveria konstituoi dhunshëm kundër vullnetit të shumicës së qytetarëve...

Rama mbush çantën me koncesione, shkel mbi shqiptarët

Politikë

Rama mbush çantën me koncesione, shkel mbi shqiptarët

Një karikaturë e Kosta Rakës,  cila tregon situatën ekonomike në vend, është bërë hit në rrjete sociale. Në këtë karikaturë, shihet kryeministri Edi Rama që në shpinë mban çantën e...

FOTOT/ Zhduken dy turiste në Alpet shqiptare, kush i shikon të njoftojë Policinë!

Aktualitet

FOTOT/ Zhduken dy turiste në Alpet shqiptare, kush i shikon të njoftojë Policinë!

Dy turiste janë zhdukur në Alpet shqiptare. Që prej datës 13 gusht nuk ka asnjë informacion në lidhje me një turiste gjermane dhe një polake. Shoqatat bjeshkatare të Kosovës dhe Shqipërisë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!