Meghan Markle festoi 38-vjetorin e lindjes, por kunatën nuk e ftoi në festën e saj. Ja urimi që i bëri Kate Middleton

Hënë, 05 August 2019 13:26

Një ditë më parë, Dukesha e Sussex Meghan Markle festoi ditëlindjen e saj të 38. Në këtë ditë të veçantë për të, ajo ka marrë urime të shumta dhe më speciali është ai i bashkëshortit të saj.

Nëpërmjet një postimi në “Instagram”-in e tyre zyrtar, Harry e falenderon që ajo e ka bërë pjesë të jetës së saj.

“Gëzuar ditëlindjen, bashkëshortja ime e mrekullueshme. Faleminderit që më ke bërë pjesë të kësaj aventure”, shkruan Princ Harry.

meghan harry

Teksa urimet kanë qenë të shumta për 38-vjeçaren, ai që ka rënë në sy ka qenë ai i kunatës së saj, Dukeshës së Kembrixhit, Kate Middleton.

Kjo e fundit ka zgjedhur “Instagram”-in për të uruar kunatën e saj Kate dhe Princ William kanë publikuar një foto ku shfaqen të dy çiftet, së bashku me Princin Charles, ditën e Krishtlindjes.

kate meghan

“Duke uruar një ditëlindje shumë të lumtur për Dukeshën e Sussex sot! 🎈”, shkruhet krahas fotos, asgjë më shumë. Ky mesazh tingëllon shumë i ftohtë, duke marrë parasysh se Kate nuk ishte e pranishme në festën e ditëlindjes së Meghan.

Sipas raporteve nga “The Sun”, dukesha nuk ishte e ftuar dhe prandaj erdhi edhe një urim i tillë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Këshilli në Shkodër, PD: Cirk i një qeverie të paligjshme, pushtet që s'ka për ta gëzuar!

Politikë

Këshilli në Shkodër, PD: Cirk i një qeverie të paligjshme, pushtet që s'ka për ta gëzuar!

Gazment Bardhi, Sekretari i Përgjithshëm i PD dha një deklaratë për mediat pas protestës që u zhvillua sot në Shkodër, ku qeveria konstituoi dhunshëm kundër vullnetit të shumicës së qytetarëve...

Rama mbush çantën me koncesione, shkel mbi shqiptarët

Politikë

Rama mbush çantën me koncesione, shkel mbi shqiptarët

Një karikaturë e Kosta Rakës,  cila tregon situatën ekonomike në vend, është bërë hit në rrjete sociale. Në këtë karikaturë, shihet kryeministri Edi Rama që në shpinë mban çantën e...

FOTOT/ Zhduken dy turiste në Alpet shqiptare, kush i shikon të njoftojë Policinë!

Aktualitet

FOTOT/ Zhduken dy turiste në Alpet shqiptare, kush i shikon të njoftojë Policinë!

Dy turiste janë zhdukur në Alpet shqiptare. Që prej datës 13 gusht nuk ka asnjë informacion në lidhje me një turiste gjermane dhe një polake. Shoqatat bjeshkatare të Kosovës dhe Shqipërisë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!