Sherzinger perfekte pranë detit

Premte, 09 August 2019 17:25

Këngëtarja e famshme amerikane Nicole Scherzinger çdo here e më shumë po tregohet atraktive në imazhet e saj, shkruan Indeksonline.

Scherzinger edhe pse ka kohë që nuk ka sjell ndonje projekt të ri muzikor ajo është aktive në rrejtin social Instagram ku publikuar disa fotografi dhe ajo duket mjaftë sensuale edhe atraktive.

Nicole siç shihet është duke bërë stërvitje, pasi që ka forma përfekte trupore, e kështu ajo shfaqet pranë detit.

E veshur me një pale bikinengjyrë kafe të errta dhe nuance të bardh, ajo tregon trupin përfekt. Ndryshe Nicole njihet edhe si ish anëtarja e PussyCat Dolls

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Këshilli në Shkodër, PD: Cirk i një qeverie të paligjshme, pushtet që s'ka për ta gëzuar!

Politikë

Këshilli në Shkodër, PD: Cirk i një qeverie të paligjshme, pushtet që s'ka për ta gëzuar!

Gazment Bardhi, Sekretari i Përgjithshëm i PD dha një deklaratë për mediat pas protestës që u zhvillua sot në Shkodër, ku qeveria konstituoi dhunshëm kundër vullnetit të shumicës së qytetarëve...

Rama mbush çantën me koncesione, shkel mbi shqiptarët

Politikë

Rama mbush çantën me koncesione, shkel mbi shqiptarët

Një karikaturë e Kosta Rakës,  cila tregon situatën ekonomike në vend, është bërë hit në rrjete sociale. Në këtë karikaturë, shihet kryeministri Edi Rama që në shpinë mban çantën e...

FOTOT/ Zhduken dy turiste në Alpet shqiptare, kush i shikon të njoftojë Policinë!

Aktualitet

FOTOT/ Zhduken dy turiste në Alpet shqiptare, kush i shikon të njoftojë Policinë!

Dy turiste janë zhdukur në Alpet shqiptare. Që prej datës 13 gusht nuk ka asnjë informacion në lidhje me një turiste gjermane dhe një polake. Shoqatat bjeshkatare të Kosovës dhe Shqipërisë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!