Bebe Rexha mbush 30 vjeç, tregon çfarë i thonë producentët

Premte, 09 August 2019 22:30

Në fund të këtij muaji, krijuesja  e hitit “Last Hurray” Bebe Rexha do bëhet  30-vjeç dhe do të publikojë një këngë të re për ditëlindje.

Në kohën që do të festojë ditëlindjen, Rexha do të jetë në turne muzikor me Jonas Brothers. Kënga e saj e re, Not 20 Anymore, do të publikohet po në të njëjtën ditë.

“Kënga ka të bëjë me të qenurit 30 vjeç dhe të qenurit një dashnor më i mirë, të plakesh si vera, dhe të pranuarit e 30-tave të mia, ”shpjegoi ajo për Billboard.

Ajo gjithashtu tregoi detaje mbi producentët, pasi i kanë thënë se tashmë është shumë e vjetër për biznesin.

“Unë kam pasur producentë të më që më kanë thënë ,‘ Oh, ju jeni 25 vjeç, ju jeni duke u plakur, ” dhe tani jam 29 vjeç, jam gati të mbush 30 vjeç,” është  shprehur Rexha.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Këshilli në Shkodër, PD: Cirk i një qeverie të paligjshme, pushtet që s'ka për ta gëzuar!

Politikë

Këshilli në Shkodër, PD: Cirk i një qeverie të paligjshme, pushtet që s'ka për ta gëzuar!

Gazment Bardhi, Sekretari i Përgjithshëm i PD dha një deklaratë për mediat pas protestës që u zhvillua sot në Shkodër, ku qeveria konstituoi dhunshëm kundër vullnetit të shumicës së qytetarëve...

Rama mbush çantën me koncesione, shkel mbi shqiptarët

Politikë

Rama mbush çantën me koncesione, shkel mbi shqiptarët

Një karikaturë e Kosta Rakës,  cila tregon situatën ekonomike në vend, është bërë hit në rrjete sociale. Në këtë karikaturë, shihet kryeministri Edi Rama që në shpinë mban çantën e...

FOTOT/ Zhduken dy turiste në Alpet shqiptare, kush i shikon të njoftojë Policinë!

Aktualitet

FOTOT/ Zhduken dy turiste në Alpet shqiptare, kush i shikon të njoftojë Policinë!

Dy turiste janë zhdukur në Alpet shqiptare. Që prej datës 13 gusht nuk ka asnjë informacion në lidhje me një turiste gjermane dhe një polake. Shoqatat bjeshkatare të Kosovës dhe Shqipërisë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!