Gjyste Vulaj merr propozim për lidhje serioze, reagimi i saj do ju shkrijë së qeshuri

Saturday, 17 August 2019 10:10

Ajo është një prej femrave më seksi dhe këngëtareve më të talentuara në Shqipëri. Gjyste Vulaj ka vite që performon në skenë dhe guxon të paraqitet me veshje ekstravagante.

E gjitha kjo i ka sjellë vëmendje për vite më rradhë. Së fundmi, këngëtarja ka marrë një propozim për lidhje serioze në Instagram, mesazh të cilin e ka bërë publik.

“Përshëndetje, si jeni? A jeni mirë? A jeni për lidhje serioze?”, i kishte shkruajtur një djalë.

Sic të gjithë e dinë, Gjyste është e martuar prej 26 vitesh me Sokolin, me të cilin gëzon dy fëmijë. Këtë fakt ia bëri të ditur edhe djalit që i propozoi në Instagram.

Modifikuar më Saturday, 17 August 2019 10:37

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tragjedi në Shkodër! Vdes në ring boksieri bullgar

Aktualitet

Tragjedi në Shkodër! Vdes në ring boksieri bullgar

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Shkodër gjatë turneut të boksit “Shkodra Boxing Night”, ku në përballjes mes durrsakut Ardit Murja dhe bullgarit Isus Velchkov, ky i fundit ka humbur...

Çahen muret dhe tavani, banesa e dëmtuar në Lezhë

Aktualitet

Çahen muret dhe tavani, banesa e dëmtuar në Lezhë

Një banesë në Shënkoll të Lezhës ka pësuar dëme nga termeti. Ndërkohë që emergjencat po mbledhin informacion pasi dyshohet të ketë dhe dëme të tjera në qarkun e Lezhës.

Nga 1851, historia e tërmeteve më shkatërrimtarë në Shqipëri, me qindra viktima

Aktualitet

Nga 1851, historia e tërmeteve më shkatërrimtarë në Shqipëri, me qindra viktima

Pjesa më e madhe e Shqipërisë qendrore u lëkund fuqishëm sot nga dhjetëra tërmete, ku njëri prej tyre i ishte me magnitudë 5.2. Megjithëse, Shqipëria është në një zonë sizmike...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!