Pas gjashtë vjetësh lidhje të fshehtë, ndahet çifti i njohur

Tuesday, 20 August 2019 12:39

Katie Holmes dhe Jamie Foxx i kanë dhënë fund lidhjes së mistershme gjashtë vjeçare. Aktorja 40-vjeçare dhe aktori 51-vjeçar kanë qenë njëri prej çifteve të Hollywoood-it që kanë qëndruar larg qendrës së vëmendjes mediale dhe në këtë mënyrë edhe janë ndarë para se të niste vera.

Kjo u bë e ditur pasi fundjavën e kaluar Jamie u pa i kapur për duar me këngëtaren Sela Vave gjatë mbrëmjes në Los Angeles.

Mediat e huaja shkruajnë se Katie e kishte dëgjuar këtë dhe i kishte thënë miqve të saj se nuk i intereson ajo se çfarë Jamie bën, duke shtuar se është jeta e tij dhe se ata nuk kishin qenë së bashku për disa muaj.

Një burim tjetër thotë se çifti u nda gjatë muajit maj, disa javë pasi e bënë paraqitjen e tyre të parë së bashku gjatë pjesëmarrjes në Met Gala.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Memushaj nuk kërkon justifikim, kritikon mentalitetin shqiptar

Sport

Memushaj nuk kërkon justifikim, kritikon mentalitetin shqiptar

Ledian Memushaj nuk gjen alibi dhe për RTSH ka folur pas ndeshjes së barazuar me Andorrën. “Nuk ka të bëjë mbrojtja, sulmi, mesfusha,porta. Komplet si skuadër kemi zhvilluar një ndeshje...

Tatim shtesë mbi pagat për ata që bëjnë më shumë se një punë: Përllogaritja e re

Ekonomi

Tatim shtesë mbi pagat për ata që bëjnë më shumë se një punë: Përllogaritja e re

Individët, që punojnë në më shumë se një punë, duhet të përgatiten që të paguajnë më shumë tatim mbi të ardhurat. Kjo do të ndodhë, pasi ata do të jenë...

Një person gjendet i vdekur tek zona e “Brrylit” (DETAJE)

Aktualitet

Një person gjendet i vdekur tek zona e “Brrylit” (DETAJE)

Mëngjesin e sotëm raportohet se një person është gjetur i pajetë në zonën e Brrylit në kryeqytet. Sipas informacioneve paraprake, ai është gjetur nga kalimtarë të rastit. Ende nuk dihet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!