Jlo:E dashuruar me paratë

Premte, 30 August 2019 21:40

Ajo ka qenë tepër e angazhuar me koncerte ku më të fundit e zhvilloi në Turqi. Aty ku mbaron muzika, për të fillon një tjetër pasion siç është aktrimi.
Lopez është pjesë e kastit të filmit “Hustlers” i cili do të lançohet më 13 Shtator në të gjitha kinematë. Ajo ka zbuluar disa nga skenat më “hot” nga filmi duke i bërë të gjithë edhe më tepër kurioz. Ajo shfaqet me format e saj perfekte trupore duke përqafuar paratë dhe shkruan: “Jam e martuar me paratë!”.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona

Sport

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona

Mbrëmje e çmendur në Champions League, me rezultate të jashtëzakonshme anembanë kontinentit. Napoli ka befasuar kampionët në fuqi të Europës, teksa në “San Paolo” kanë dominuar Liverpulin me rezultatin 2-0...

Ekzekutimi i Santiago Malkos, kush janë 4 personat e shpallur në kërkim

Aktualitet

Ekzekutimi i Santiago Malkos, kush janë 4 personat e shpallur në kërkim

Pas dëshmisë që i arrestuari i vetëm si dyshuar i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos ka dhënë para grupit hetimor, policia ka shpallur në kërkim të paktën 4 persona...

Kuriozitete

Fotografohet zebra e rrallë

Një zebër e rrallë e porsalindur është fotografuar në Rezervuarin “Maasai Mara Game” në Kenia. Kafsha me ngjyrë kafe dhe me pika të bardha vodhi vëmendjen e Antony Tira, i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!