Enca e zbulon përmes FOTO-ve dashurinë e parë

Premte, 30 August 2019 20:51

Enca Haxhia i është kthyer ‘dashurisë’ së parë.

Enca këto ditë ka nisur xhirimet në filmin ku do ta shohim në rolin e aktores.

Pas shumë ditësh angazhime rreth xhirimeve, këngëtarja i është rikthyer ‘dashurisë’ së parë, muzikës.

Ajo sot erdhi në Prishtinë, ku përmes një fotografie të shkrepur në studio muzikore, tregoi se ka nisur punën për këngën e re.

“Kthehem tek Dashuria nr 1”, ka shkruar ajo.

“Jealous” titullohet kënga e fundit nga Enca Haxhia, e cila u prit mirë nga fansat e saj.

auto_1-5241567183470.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona

Sport

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona

Mbrëmje e çmendur në Champions League, me rezultate të jashtëzakonshme anembanë kontinentit. Napoli ka befasuar kampionët në fuqi të Europës, teksa në “San Paolo” kanë dominuar Liverpulin me rezultatin 2-0...

Ekzekutimi i Santiago Malkos, kush janë 4 personat e shpallur në kërkim

Aktualitet

Ekzekutimi i Santiago Malkos, kush janë 4 personat e shpallur në kërkim

Pas dëshmisë që i arrestuari i vetëm si dyshuar i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos ka dhënë para grupit hetimor, policia ka shpallur në kërkim të paktën 4 persona...

Kuriozitete

Fotografohet zebra e rrallë

Një zebër e rrallë e porsalindur është fotografuar në Rezervuarin “Maasai Mara Game” në Kenia. Kafsha me ngjyrë kafe dhe me pika të bardha vodhi vëmendjen e Antony Tira, i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!