Surpriza me qirinj dhe drita në natyrë, Xhensila i bën urimin e ëmbël Besit në përvjetorin e martesës

Hënë, 02 September 2019 21:52

Të dy njihen për surprizat e bukura që dinë të bëjnë, por dje pamë që vetëm Besi publikoi urimin e përvjetorit për Xhensilën, ndërsa kjo e fundit në orët e vona të darkës ka treguar se i ka bërë një surprizë mjaftë të bukur partnerit të saj.

Xhensila ndryshe nga Besi duket se ka punuar dhe është lodhur më shumë për surprizën e përvjetorit të dytë të martesës.

Në videot e publikuara në Instastory Xhensila tregon surprizën që ka organizuar në natyrë, e mbushur plotë me drita ushqime dhe qirinj.

Në videot e postuara dëgjohet që Besi e falenderon Xhensilën për surprizën dhe faktin që është munduar. E nga ana tjetër këngëtarja i thotë që unë jam domatja jote, një ndër perimet që Besi e ka të parapëlqyeren e tij.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona

Sport

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona

Mbrëmje e çmendur në Champions League, me rezultate të jashtëzakonshme anembanë kontinentit. Napoli ka befasuar kampionët në fuqi të Europës, teksa në “San Paolo” kanë dominuar Liverpulin me rezultatin 2-0...

Ekzekutimi i Santiago Malkos, kush janë 4 personat e shpallur në kërkim

Aktualitet

Ekzekutimi i Santiago Malkos, kush janë 4 personat e shpallur në kërkim

Pas dëshmisë që i arrestuari i vetëm si dyshuar i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos ka dhënë para grupit hetimor, policia ka shpallur në kërkim të paktën 4 persona...

Kuriozitete

Fotografohet zebra e rrallë

Një zebër e rrallë e porsalindur është fotografuar në Rezervuarin “Maasai Mara Game” në Kenia. Kafsha me ngjyrë kafe dhe me pika të bardha vodhi vëmendjen e Antony Tira, i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!