Anxhela Martini kthehet në Shqipëri, por pa bashkëshortin

Tuesday, 03 September 2019 21:02

Bukuroshja shqiptare, Anxhela Martini ka bërë një vizitë surprizë në Shqipëri.

Me anë të një njoftimi në Instagram, ajo zbuloi se vizitoi vendin e saj me një avion privat, por nuk do qëndrojë gjatë.

“Ndalesë e shkurtër tek e dashura ime”, shkruajti modelja në anglisht, në fotografinë ku pozonte pranë avionit.

Personi që e ka shoqëruar në këtë udhëtim nuk është bashkëshorti, por mikesha e saj Jojo Sino.

 

Video

View this post on Instagram

Short stop to my dear 🇦🇱

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona

Sport

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona

Mbrëmje e çmendur në Champions League, me rezultate të jashtëzakonshme anembanë kontinentit. Napoli ka befasuar kampionët në fuqi të Europës, teksa në “San Paolo” kanë dominuar Liverpulin me rezultatin 2-0...

Ekzekutimi i Santiago Malkos, kush janë 4 personat e shpallur në kërkim

Aktualitet

Ekzekutimi i Santiago Malkos, kush janë 4 personat e shpallur në kërkim

Pas dëshmisë që i arrestuari i vetëm si dyshuar i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos ka dhënë para grupit hetimor, policia ka shpallur në kërkim të paktën 4 persona...

Kuriozitete

Fotografohet zebra e rrallë

Një zebër e rrallë e porsalindur është fotografuar në Rezervuarin “Maasai Mara Game” në Kenia. Kafsha me ngjyrë kafe dhe me pika të bardha vodhi vëmendjen e Antony Tira, i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!