Jennifer Lopez, më sensuale se asnjëherë në moshën 50 vjeçare

E Enjte, 05 September 2019 17:41

Është në formë të shkëlqyer Jennifer Lopez, që pas turneut veror botëror shijon ditët e para të shtatorit në det me te fejuarin Alex Rodriguez.
Në Instagram këngëtarja e famshme poston foto romantike përpara një perëndimi dielli, kërcen dhe zbavitet me një kostum plazhi duke treguar format perfektë.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri 1234PreviousNext
Në 24 korrik ylli i pop-it ka festuar 50-vjetorin dhe në kanalin e saj në youtube shpjegon: ’Të gjithë më thonin që isha e çmendur duke nënkuptuar moshën time, në fakt ka qenë një mënyrë për t’i treguar njerëzve që pavarësisht moshës një 50 vjeçare mund të vazhdojë të jetë në formë dhe aktive, pa pasur frikë për moshën e saj. Jam këtu dhe nuk iki askund.

Këto fjalë mund të jenë shumë kuptimplote për shumë njerëz’, ishte shprehur artistja.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përfundojnë 12 ndeshjet e para në Europa League, ja të gjitha rezultatet!

Sport

Përfundojnë 12 ndeshjet e para në Europa League, ja të gjitha rezultatet!

Përfunduan 12 sfidat e para të grupeve në Europa League, teksa nuk mungojnë surprizat. Befasuese është humbja me rezultatin 2-1 e Lazios përballë CFR Cluj, ndërsa fiton pa probleme Arsenali. “Topçinjtë” arritën...

“Diskutim i ashpër mes gjyqtarëve për Tahirin”, gazetarja zbardh prapaskenat tek Krimet e Rënda

Aktualitet

“Diskutim i ashpër mes gjyqtarëve për Tahirin”, gazetarja zbardh prapaskenat tek Krimet e Rënda

Me sa duket tre gjyqtarët që do të vendosin për fatin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri ende nuk janë në një mendje për të dhënë verdiktin final. Nga Gjykata...

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

Aktualitet

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

Një video e rëndë po qarkullon në rrjetet sociale, ku siç shikohet një djalë po dhunon keqasi një vajzë ndërsa një djalë tjetër e asiston. Siç shikohet edhe nga pamjet vajza...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!