24 orë pas celebrimit, ja si e kalon Jonida Vokshi ditën e parë si nuse

Hënë, 16 September 2019 20:17

Më datën 14 të këtij muaji, moderatorja Jonida Vokshi kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me partnerin Besnik Krapi.

Ceremonia u mbajt në një resort luksoz buzë detit dhe të shumtë ishin personazhet VIP të pranishëm në dasmë.

Shumë prej tyre ndanë në rrjete sociale momente nga festa e cila zgjati deri në orët e para të mëngjesit dhe u kthye në kryefjalën e mediave.

Ditën e parë si e martuar, Jonida e ka kaluar në praninë e mikeshave të saj, me të cilat ka bërë një “mini-festë” pas dasmës.

Ishte Olta Gixhari ajo qe ndau në Instagram një moment mes vajzave, duke shfaqur në video Jonidën.

Ato ngrenë dolli duke trokitur gotat me verë, ndërsa moderatorja shfaqet e buzëqeshur në sfond.

Kujtojmë se tashmë që janë kurorëzuar, Jonida do të shpërngulet për të jetuar me Besnikun në Kosovë

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konservatorët sigurojnë edhe një mandat në Poloni

Globi

Konservatorët sigurojnë edhe një mandat në Poloni

Partia konservatore në pushtet, Ligji dhe Drejtësia, është fituese e shumicës në zgjedhjet parlamentare të së dielës në Poloni, duke siguruar kësisoj edhe një mandat katërvjeçar për të vazhduar reformat...

Dënohen me burgim 9 udhëheqës të Katalonjës

Globi

Dënohen me burgim 9 udhëheqës të Katalonjës

Gjykata e Lartë spanjolle i dënoi me nga 9 deri në 13 vjet heqje lirie 9 udhëheqës rë Katalonjës për rolin e tyre në përpjekjet për pavarësinë e rajonit në...

Kosovë: Autoritetet po hetojnë shkaqet e ndërprerjes së verifikimit të votave nga Serbia

Bota Shqiptare

Kosovë: Autoritetet po hetojnë shkaqet e ndërprerjes së verifikimit të votave nga Serbia

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u bëri thirrje të hënën institucioneve të sigurisë që të hetojnë dhe të zbardhin dyshimet për, siç thuhet, helmimin e personelit të Komisionit Qendror të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!