Kur e ka dhënë puthjen e parë, me kë dhe kur do të martohet Kiara Tito i’u jep përgjigje

Premte, 20 September 2019 15:29

Angazhimi më i ri i moderatores Kiara Tito do të jetë vlogimi.

E pikërishtë ditën e sotme ajo ka publikuar dhe video e parë ku ka saktësuar se do ta shohim ndryshe nga qe kemi parë

Këtë herë pyetjet i bëjne ndjekësit e saj dhe asaj i mbetet të përgjigjet duke shuar kuriozitetin e tyre.

Dhe noramlisht pyetjet e para kishin të bënin me jetën private të moderatores.

Si fillim moderatorja tregoi planet e saj për martesë:

“Normalisht po të ishte për gjyshen time, unë s`duhet të martohem kurrë se nuk s`jam për këtë punë. Po unë vetë e kam në plan pas 10 vitesh”, tha Kiara që shtoi më vonë se me Justin Bieber do martohej menjëherë.

Dikush e pyeti për puthjen e parë dhe ajo u përgjigj: ‘Puthjen e parë e kam dhën 13 vjeç dhe ishte shumë e shëmtuar. Mendoja se ishte si në filma por nuk ishte ashtu’ .ndërsa pyetjes a je e lidhur ajo u përgjigj shkurt :Jo.

Thashethemet për të dhe Butrint Imerin vazhdojnë, edhe pse s`i ka pranuar as njëri dhe as tjetri.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moldavi-Shqipëri, publikohen formacionet! Reja bën dy ndryshime të mëdha

Sport

Moldavi-Shqipëri, publikohen formacionet! Reja bën dy ndryshime të mëdha

Shqipëria do të kërkojë të zhbëjë në Moldavi humbjen e hidhur që i la sfida me Turqinë, ndërsa Edi Reja ka vendosur të bëjë dhe ndryshime në formacion. Kështu, titullar...

Xhixho: Venecia konfirmoi se s'ka asnjë shkelje të Kushtetutës nga Presidenti, komisioni hetimor një farsë

Politikë

Xhixho: Venecia konfirmoi se s'ka asnjë shkelje të Kushtetutës nga Presidenti, komisioni hetimor një farsë

Erisa Xhixho, nënkryetarja e LSI-së, ka reaguar në Facebook me anë të një postimi, ku vlerëson opinionin përfundimtar të Komisionit të Venecias, si dhe thekson se Presidenti i Republikës nuk...

Konservatorët sigurojnë edhe një mandat në Poloni

Globi

Konservatorët sigurojnë edhe një mandat në Poloni

Partia konservatore në pushtet, Ligji dhe Drejtësia, është fituese e shumicës në zgjedhjet parlamentare të së dielës në Poloni, duke siguruar kësisoj edhe një mandat katërvjeçar për të vazhduar reformat...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!