Rita Ora përfundimisht beqare, ja cila është femra që "i rrëmbeu" Liam Payne

Hënë, 30 September 2019 22:05

Spekulimet për romancën e Rita Orës me Liam Payne kanë marrë fund. Këngëtari ka gjetur dashurinë tek një modele 19-vjecare, e cila quhet Maya Henry.

Të dy mbështesin karrierën e Rita Orës dhe ozuan me të në hapjen e koleksionit të ri të rrobave. Këngëtarja e kishte thënë më parë se mes saj dhe Liam nuk kishte asgjë, por askush nuk e besoi.

"Liam është thjesht një miku im i mirë, të cilin e admiroj. Unë admiroj bukurinë te burrat dhe gratë. I shoh gjërat pa fytyrë dhe pa gjini, për mua ka rëndësi personi", tha Rita kur u pyet në një intervistë.

Dyshimet për një romancë të mundshme mes tyre lindën kur sollën bashkëpunimin "For You", ku dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Angli, gjenden 39 persona të vdekur në një kamion në Essex

Politikë

Angli, gjenden 39 persona të vdekur në një kamion në Essex

39 persona janë gjetur të vdekur brenda kontenierit të një kamioni në Essex. Kamioni ishte nisur nga Bullgaria dhe hyri në Holyhead, Wales, të shtunën. BBC njoftoi se oficerët e Policisë...

Maqedonia “flet” shqip, Presidenti i drejtohet SHBA me gjuhën tonë: Faleminderit për ratifikimin e protokollit për në NATO

Politikë

Maqedonia “flet” shqip, Presidenti i drejtohet SHBA me gjuhën tonë: Faleminderit për ratifikimin e protokollit për në NATO

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, ka falënderuar në gjuhën shqipe Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pas vendimit të djeshëm për të miratuar protokollin për anëtarësimin e vendit të...

Kundërshtuan shefin e rrugores, shkarkohen 3 oficerë policie

Aktualitet

Kundërshtuan shefin e rrugores, shkarkohen 3 oficerë policie

Debati me shefin e rrugores së Tiranës u ka kushtuar vendin e punës 3 oficerëve të policisë. 2 shefa të komisariatit të policisë rrugore në Tiranë dhe një specialist janë larguar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!