Modelja Playboy shpallet ‘Miss Bumbumi 2019’

Tuesday, 01 October 2019 18:37

Modelja e revistës së njohur ‘Playboy’ është shpallur Miss Bumbumi 2019.

Braziliana 29 vjeçare Suzy Cortezz pozoi me një palë bikini të vogla dhe çizme të gjata që ishin dizajnuar me flamurin brazilian.Eventi që ka për qellim të shpallë femrën me të pasmet më të bukura në botë u mbajt në Mexico City.

Në këtë event morën pjesë vajza nga e gjithë bota, përfshirë Britani e Madhe, SHBA, Kanada, Australi, Spanjë, Francë, Gjermani, Portugali, Meksikë dhe Brazil.Vendet evropiane morën vendet e dyta dhe të treta; Rayane Laura Souza, që përfaqësonte Francën dhe Jessica Lopes, e cila përfaqësonte Britaninë.Modleja Suzy nuk do të marr vetëm kurorën  nga ky event por edhe çmimin por  prej 10.000 stërlinash.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Drama e fëmijëve shqiptarë/ 8-vjeçarja: Ndihmoni shoqen time, është e varfër, i jap bukë në...

Aktualitet

Drama e fëmijëve shqiptarë/ 8-vjeçarja: Ndihmoni shoqen time, është e varfër, i jap bukë në...

Nëse mendojmë se bota e fëmijëve janë vetëm lodrat gabohemi. Ata mendojnë për bashkëmoshataret e tyre. Amina në Fier, vetëm 8 vjeç i është drejtuar emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” në...

Shkupi shpreh zhgënjim për mos hapjen e bisedimeve nga BE-ja

Aktualitet

Shkupi shpreh zhgënjim për mos hapjen e bisedimeve nga BE-ja

Dështimi për marrjen e datës në takimin e drejtuesve të vendeve anëtare të Bashkimit Evropian në Bruksel, u prit me zhgënjim në Shkup. Kabineti qeveritar i zotit Zaev ka njoftuar...

Tragjedi e dyfishtë/ I riu katër ditë i zhdukur, i vdes edhe babai

Aktualitet

Tragjedi e dyfishtë/ I riu katër ditë i zhdukur, i vdes edhe babai

Një familje shqiptare në Lipjan të Kosovës është goditur nga një tragjedi e dyfishtë brenda pak ditësh. Katër ditë pasi Shqipdon Aliu, 23 vjeç, ishte zhdukur, ka humbur jetën edhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!