Eriona Suleimani i fut një kunjë ish burrit: “Nuk më pëlqen supa e ngrohur dy herë”

E Enjte, 03 October 2019 19:56

Erjona Sulemani ka vendosur ti japë përgjigje fansave në rrjetet sociale lidhur me mërdhënien që ka me ish bashkëshortin futbollistin Blerim Xhemaili. Pyetjes nëse martesa me Xhamailin përfundoi për arsye tradhtie, Erjona iu përgjigj: Jo, jo, nuk ishte ky motivi.

Dhe atij që ishte kurioz të dinte nëse do të rikthehej në krahët e futbollistit të Bolognas, i shpjegoi: “Është një pyetje që ma bëni gjithmonë po përgjigjem një herë e mirë për të gjitha. Nuk më pëlqen t’i përsëris gjërat në jetën time dhe aq më pak të besoj te supa që ngrohet disa herë. Ne e respektojmë njëri-tjetrin për rolin që kemi si prindër të Luanit”.

https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/42100160_1442528942558348_6566991290801423419_n-240x300.jpg 240w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/42100160_1442528942558348_6566991290801423419_n-768x959.jpg 768w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/42100160_1442528942558348_6566991290801423419_n-480x600.jpg 480w" alt="" style="user-select: auto !important; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 19.2px; vertical-align: baseline; background: transparent; max-width: 100%; height: auto;">
https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/46540351_308504593104933_7061968179107029521_n-300x300.jpg 300w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/46540351_308504593104933_7061968179107029521_n-768x768.jpg 768w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/46540351_308504593104933_7061968179107029521_n-24x24.jpg 24w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/46540351_308504593104933_7061968179107029521_n-48x48.jpg 48w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/46540351_308504593104933_7061968179107029521_n-96x96.jpg 96w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/46540351_308504593104933_7061968179107029521_n-150x150.jpg 150w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/46540351_308504593104933_7061968179107029521_n.jpg 1080w" alt="" style="user-select: auto !important; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 19.2px; vertical-align: baseline; background: transparent; max-width: 100%; height: auto;">
https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/67880260_1641522189315986_717800517291681261_n-240x300.jpg 240w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/67880260_1641522189315986_717800517291681261_n-768x959.jpg 768w, https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2019/10/67880260_1641522189315986_717800517291681261_n-480x600.jpg 480w" alt="" style="user-select: auto !important; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 19.2px; vertical-align: baseline; background: transparent; max-width: 100%; height: auto;">

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Policia e alarmuar: Në Tiranë, po i ngasin makinat si në pistë avioni

Aktualitet

Policia e alarmuar: Në Tiranë, po i ngasin makinat si në pistë avioni

Policia Rrugore njoftoi se po vijon aksionin në të gjitha rrugët urbane dhe interurbane të kryeqyteti, e shqetësuar nga numri i madh i drejtuesve të makinave që ecin me shpejtësi...

FOTOT/Zjarr në katin e pestë të një pallati në Shkozë, shpëton familja me 3 fëmijë

Aktualitet

FOTOT/Zjarr në katin e pestë të një pallati në Shkozë, shpëton familja me 3 fëmijë

Një zjarr ka përfshirë një apartament në katin e pestë të një pallati në Shkozë, tek banesat sociale. Në apartamenten banonte një familje me tre fëmijë, që fatmirësisht kanë arritur...

Ministri gjerman paralajmëron: Garë e re armatimi në botë, një llogaritje e gabuar shkakton katastrofë

Globi

Ministri gjerman paralajmëron: Garë e re armatimi në botë, një llogaritje e gabuar shkakton katastrofë

Ministri i Jashtëm i Gjermanisë, Heiko Maas, paralajmëroi të premten për një garë të re të armëve në botë dhe bëri thirrje për rritjen e bashkëpunimit ndërkombëtar për të zvogëluar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!