Video/Naomi kujton rrëzimin e 26 viteve më parë: Më kërkuan t’a bëj sërish

E Enjte, 10 October 2019 22:00

Rreth 26 vite më parë në të gjitha mediat botërore u lakua gjatë rrëzimi në pasarelë i modeles së njohur Naomi Campbelll.

Ndërkohë që ishte pjesë e një sfilate të Vivienne Westwood, ‘pantera e zezë’ u rrëzua duke shkaktuar të qeshura.

Në një intervistë për “British Vogue”, Naomi ka pranuar se është ndjerë shumë në siklet në ato momente, por i dha kurajë vetes të ringrihej e të vazhdonte me sfilatën.

“Ka një sekret për të ecur në këpucët tuaja”, -ju drejtua Naomi Vivienne-it.

Më pas modelja u shpreh se ditën tjetër u shkruajt gjatë për të, madje stilistë të shumtë kërkuan që ajo t’a bënte sërish rrëzimin, për shkak të vëmendjes së mediave.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Sot me kuqezinjtë”/ Meta nxjerr videon, motivon kombëtaren kundër Moldavisë

Aktualitet

“Sot me kuqezinjtë”/ Meta nxjerr videon, motivon kombëtaren kundër Moldavisë

Në prag të sfidës së kombëtares shqiptare në Moldavi, Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka publikuar një video, përmes së cilës motivon duke iu dhënë kuarjo të fortë kuqezinjve. Me një...

Moldavi-Shqipëri, publikohen formacionet! Reja bën dy ndryshime të mëdha

Sport

Moldavi-Shqipëri, publikohen formacionet! Reja bën dy ndryshime të mëdha

Shqipëria do të kërkojë të zhbëjë në Moldavi humbjen e hidhur që i la sfida me Turqinë, ndërsa Edi Reja ka vendosur të bëjë dhe ndryshime në formacion. Kështu, titullar...

Xhixho: Venecia konfirmoi se s'ka asnjë shkelje të Kushtetutës nga Presidenti, komisioni hetimor një farsë

Politikë

Xhixho: Venecia konfirmoi se s'ka asnjë shkelje të Kushtetutës nga Presidenti, komisioni hetimor një farsë

Erisa Xhixho, nënkryetarja e LSI-së, ka reaguar në Facebook me anë të një postimi, ku vlerëson opinionin përfundimtar të Komisionit të Venecias, si dhe thekson se Presidenti i Republikës nuk...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!