Dhurata Ahmetaj prezanton fansat me mamin

Premte, 20 Prill 2018 14:22
Dhurata Ahmetaj Dhurata Ahmetaj

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj nuk na e kishte prezantuar ndonjëherë mamanë e saj, por ajo qenka një yll i vërtetë.

Në një video që këngëtarja ka postuar në Instagramin e saj, fansat u habitën nga ngjashmëria dhe bukuria e nënës së Dhuratës.

Epo tani e morëm vesh se nga kush e ka trashëguar bukurinë pa operacione plastike Dhurata.

Modifikuar më Premte, 20 Prill 2018 14:24

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Termometri shënon 45 gradë, Katari instalon kondicionerë edhe rrugë

Globi

Termometri shënon 45 gradë, Katari instalon kondicionerë edhe rrugë

Një nga vendet më të nxehta të globit po instalon ajër të kondicionuar nëpër rrugë në mënyrë që të mbajë ambientin sa më të freskët. Gjatë verës, temperaturat në Katar arrijnë...

Braimllari: Protestat në axhendën e opozitës! Rama të ikë

Politikë

Braimllari: Protestat në axhendën e opozitës! Rama të ikë

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, i ftuar në studion e ”Report Tv”, u shpreh se fakti që nuk u hapën negociatat është një ngjarje e rëndë dhe përgjegjësi...

S’përmbahet Demi Rose, i nxjerr të gjitha (FOTO)

Show-biz

S’përmbahet Demi Rose, i nxjerr të gjitha (FOTO)

Modelja superseksi, Demi Rose tashmë njihet për pozat e saj të nxehta , të cilat nuk nguron t’i publikojë në rrjete sociale. 24-vjeçarja këtë herë është shfaqur me bikini të zeza...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!