Brad Pitt prezanton të dashurën, ska lidhje me Hollivudin

Saturday, 21 Prill 2018 16:34

Ajo quhet Neri Oxman dhe raportohet se është e dashura e re e aktorit të njohur Brad Pitt. Ky i fundit duket se e ka kaluar shokun e divorcit me Angelina Jolie, me ët ciëln ka pesë fëmijë, tre tyret dhe dy të adoptuar.

 

 

Mediat e huaja raportojnë se 42-vjeçarja është e dashura e re e aktoprit të njohur. Ajo është një femër jo vetëm e bukur, por dhe e zgjuar dhe më shumë klas, pasi Oxman arkitekte dhe petagoge në Univers dhe mban titullin Doktor.

Deri pak kohë më parë, 42-vjeçarja me origjina nga Izraeli ishte e martuar me një miliarder shumë më të madh në moshë. Por tashmë duket se ajo ka nisur një romancë me aktorin e njohur Pitt, dhe mund të kthehen në një nga çiftet më interesantë. Mendohet se çifti është njohur një vit më parë në Afrikën e Jugut.

“Ai është i hipnotizuar nga intelekti i saj, filozofia e saj e ftohtë në jetë dhe dashuria e tyre e përbashkët për artet dhe dizajnin” thotë një burim pranë tyre për Us Weekly.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Termometri shënon 45 gradë, Katari instalon kondicionerë edhe rrugë

Globi

Termometri shënon 45 gradë, Katari instalon kondicionerë edhe rrugë

Një nga vendet më të nxehta të globit po instalon ajër të kondicionuar nëpër rrugë në mënyrë që të mbajë ambientin sa më të freskët. Gjatë verës, temperaturat në Katar arrijnë...

Braimllari: Protestat në axhendën e opozitës! Rama të ikë

Politikë

Braimllari: Protestat në axhendën e opozitës! Rama të ikë

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, i ftuar në studion e ”Report Tv”, u shpreh se fakti që nuk u hapën negociatat është një ngjarje e rëndë dhe përgjegjësi...

S’përmbahet Demi Rose, i nxjerr të gjitha (FOTO)

Show-biz

S’përmbahet Demi Rose, i nxjerr të gjitha (FOTO)

Modelja superseksi, Demi Rose tashmë njihet për pozat e saj të nxehta , të cilat nuk nguron t’i publikojë në rrjete sociale. 24-vjeçarja këtë herë është shfaqur me bikini të zeza...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!