Vajza nga Parisi shet virgjërinë për 1.2 milionë euro

Hënë, 30 Prill 2018 17:29

Ajo quhet Jaseminë, është 20 vjeç dhe studion në Francë.

Vajza nga Parisi, shiti veten në uebsajtin famëkeq “Cinderella Escorts”.

Por, studentja franceze, e cila nxori në ankand virgjërinë online ka përfunduar e fejuar me biznesmenin që e pagoi për seks.

Një bankier i suksesshëm i “Ëall Street” fitoi ankandin duke ofruar 1.2 milionë euro, duke mundur një DJ nga Los Anxheles dhe një manjat nga Mynihu.

Jasmine tha se ishte rritur në një familje fetare dhe fillimisht kishte si qëllim ta ruante veten për martesë, por më pas vendosi të shiste virgjërinë për të grumbulluar para për të filluar biznesin e saj dhe shëtitur botën.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dervishi: Presidenti e ka ruajtur procesin e krijimit të Gjykatës Kushtetuese

Politikë

Dervishi: Presidenti e ka ruajtur procesin e krijimit të Gjykatës Kushtetuese

Këshilltari Ligjor i Presidentit, Bledar Dervishi i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora u shpreh Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka ruajtur procesin e krijimit të Gjykatës Kushtetuese...

BE vihet në resht pas SHBA-së për vendosjen e sanksioneve ndaj Turqisë

Globi

BE vihet në resht pas SHBA-së për vendosjen e sanksioneve ndaj Turqisë

Bashkimi Evropian sot prezantoi sistemin për vendosje të sanksioneve të Turqisë për shkak të shpimit të paautoziruar në Detin Mesdhe në afërsi të Qipros. Asnjë kompani turke deri më tani nuk...

Hong Kong, plagoset rëndë protestuesi

Globi

Hong Kong, plagoset rëndë protestuesi

Në Hong Kong, një protestues u plagos rëndë me armë zjarri të hënën nga një polic, ngjarje që shënon një përshkallëzim dramatik të demonstratave pro-demokracisë. Pamjet video tregojnë një polic duke...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!