Pushimet marramendëse të Lori Hoxhës

E mërkurë, 02 May 2018 10:27

Lori Hoxha njihet për jetën luksoze dhe udhëtimet e shtrenjta në destinacionet më të frekuentuara nga njerëzit e pasur të botës. Kësaj here ajo ka zgjedhur të kalojë pushimet në Maldive. Mëngjesin e sotëm, Lori ka publikuar në Instagram për fansat e saj, një foto shumë hot me bikini ngjyrë nudo ku tregon format e shkëlqyera trupore ndërkohë që mban veshur edhe një kapele. Pas këtij postimi nuk kanë munguar liket dhe komentet e shumta nga ndjekësit e bukuroshes së showbizit.

Modifikuar më E mërkurë, 02 May 2018 13:19

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dervishi: Presidenti e ka ruajtur procesin e krijimit të Gjykatës Kushtetuese

Politikë

Dervishi: Presidenti e ka ruajtur procesin e krijimit të Gjykatës Kushtetuese

Këshilltari Ligjor i Presidentit, Bledar Dervishi i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora u shpreh Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka ruajtur procesin e krijimit të Gjykatës Kushtetuese...

BE vihet në resht pas SHBA-së për vendosjen e sanksioneve ndaj Turqisë

Globi

BE vihet në resht pas SHBA-së për vendosjen e sanksioneve ndaj Turqisë

Bashkimi Evropian sot prezantoi sistemin për vendosje të sanksioneve të Turqisë për shkak të shpimit të paautoziruar në Detin Mesdhe në afërsi të Qipros. Asnjë kompani turke deri më tani nuk...

Hong Kong, plagoset rëndë protestuesi

Globi

Hong Kong, plagoset rëndë protestuesi

Në Hong Kong, një protestues u plagos rëndë me armë zjarri të hënën nga një polic, ngjarje që shënon një përshkallëzim dramatik të demonstratave pro-demokracisë. Pamjet video tregojnë një polic duke...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!