Ronela na shuajti dyshimet, urimi për Yong Zerkën e nxjerr zbuluar

E mërkurë, 02 May 2018 19:10

Prej vitesh ata të dy përfliten për një lidhje të mundshme, madje disa kohë më parë u përfol se çifti po bënte edhe planet e një martese, por asnjëri nga këto thashetheme nuk u pranuan kurrë nga ata të dy.

Bëhet fjalë për këngëtarët shqiptar Young Zerka dhe Ronela Hajati, ku kjo e fundit me dedikimin për ditëlindjen e 'kolegut' i ka shuar të gjitha fjalët se ata të dy mund të jenë ftohur me njëri-tjetrin.

“Gëzuar ditëlindjen kaçurrels. Të kam shumë xhan”, ka shkruar Ronela, ndërsa na ka zbuluar kështu edhe nofkën të cilën përdor për këngëtarin.

Modifikuar më E Enjte, 03 May 2018 16:32

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Itali, 5 hajdutë shqiptarë të arit dhe orave 'Rolex' ballafaqohen me viktimat për t'u identifikuar

Aktualitet

Itali, 5 hajdutë shqiptarë të arit dhe orave 'Rolex' ballafaqohen me viktimat për t'u identifikuar

Pesë shqiptarë u arrestuan në Marcianise, në Casertano, Itali, për grabitje në provincën e Avellino, shkruajnë sot mediat italiane. Ata u kapën nga karabinierët brenda një makine të marrë me qera...

Moti ofron pamje të frikshme/ Skenar katastrofik në rajonin e Mesdheut

Aktualitet

Moti ofron pamje të frikshme/ Skenar katastrofik në rajonin e Mesdheut

Prej dy ditësh, portali i specializuar i motit në Gjermani, Wetter, paralajmëron se rajonin e Mesdheut e pret një skenar katastrofik. Në kohën kur Venecia ka shënuar nivele rekord të përmbytjeve...

Shtylla të rrëzuara, fshatra në terr: Pasojat e stuhisë në Vlorë

Aktualitet

Shtylla të rrëzuara, fshatra në terr: Pasojat e stuhisë në Vlorë

Vlora vijon të jetë qarku më i prekur nga moti i keq. Reshjet e forta, shoqëruar me stuhi dhe shkarkesa atmosferike dëmtuan rrjetin elektrik në disa zona, kryesisht përgjatë bregdetit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!