Divorci ndonjëherë është i pashmangshëm, sepse partnerët nuk pajtohen sado që lidhja e tyre është dukur e harmonishme në sy…
Modelja amerikane e cilësuar si mbretëresha e Fitnesit, Jen Selter vijon të jetë protagonist në llogarinë e saj në Instagram.…
Rihanna është futur fuqishëm në biznes dhe këtë herë do të bashkëpunojë me firmën franceze Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH).…
Rihanna është futur fuqishëm në biznes dhe këtë herë do të bashkëpunojë me firmën franceze Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH).…
Loredana dhe Mozzik kanë mbërritur në Kosovë për të bërë xhirimet e videoklipit të ri muzikor. Nuk ka munguar përballja…
Rita Ora edhe mbrëmë ka marrë vëmendjen në eventin e madh Met Gala. Në eventin e mbrëmshëm të Met Gala,…
Këngëtarja e famshme Adele feston 31-vjetorin e saj dhe ka disa këshilla për çdokënd: “Ky është 31-i dhe faleminderit zot.…
Familja e Rita Orës bleu një shtëpi në Prishtinë, në qytetin e tyre të lindjes shtatorin e kaluar. Ditën e…
Motrat Ina dhe Serena të cilat janë komentuar për performancën e tyre në “The Voice of Italy” së fundmi kanë…
Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, po vazhdon të jetë shumë aktive në industrinë e muzikës. Javë më…
Ditën e sotme Elita Rudi ka postuar në Instagramin e saj një foto e cila ka ngjall jo pak replika.…
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha është lindur dhe rritur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku vazhdon karrierën…

Lajmet e fundit

Kriza, reagon PLL, Shpëtim Axhami: S’ka rëndësi data e zgjedhjeve, por standardet dhe pa Ramën kryeministër

Politikë

Kriza, reagon PLL, Shpëtim Axhami: S’ka rëndësi data e zgjedhjeve, por standardet dhe pa Ramën kryeministër

Partia Lëvizja e Legalitetit përmes një deklarate sot komenton zhvillimet politike në vend si dhe ndalet tek kriza që ka mbërthyer vendin. Në deklaratën shpërndarë për mediat kreu i PLL...

Salvini: Nuk kemi marrë financime të fshehta nga Rusia

Globi

Salvini: Nuk kemi marrë financime të fshehta nga Rusia

Zëvendëskryeministri i Italisë, Matteo Salvini, hodhi poshtë pretendimet se partia e tij populiste është përpjekur të marrë financime të fshehta nga Rusia. Ai ndërkohë ka shtuar komentet në mbrojtje të...

Katër të arrestuar në Tiranë për rrëmbim personi, plagosje dhe përndjekje

Kronikë

Katër të arrestuar në Tiranë për rrëmbim personi, plagosje dhe përndjekje

Katër persona kanë rënë në prangat e policisë së komisariatit numër 2 në kryeqytet për vepra të ndryshme penale. Policia shtetasit F. M., 35 vjeç dhe S. M., 19 vjeç...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!