Pas ndarjes me Isaac Carew, këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, ka konfirmuar lidhjen e re. Dua u shfaq në…
Oriola Marashi cilësohet si një nga modelet më seksi në Shqipëri. Shpesh herë ajo e ka treguar se nuk di…
Elvana Gjata ka ‘elektrizuar’ publikun me paraqitjen e saj në koncertin “Alba Festival” që u mbajt në Zurich para pak…
Këngëtarja kosovare, Dua Lipa ka fituar çmimin “Artistja më e mirë femër” në  ’02 Silver Clef Awards’ në Londër. Dua…
A e dini sa është divorci më i shtrenjte në histori? Besojeni ose jo, por është plot 38 miliard dollarë.…
Emina Çunmulaj është nënë e dy vajzave dhe gjatë këtyre viteve i është dedikuar plotësisht përkujdesit ndaj tyre. Shumë rrallë…
Historia e dashurisë mes Bella Thorne dhe Benjamin Mascolo shkon për mrekulli. Cifti ndodhet në Capri për pushime dhe nuk…
Zërat gumëzhinin prej kohësh. Që kur Lady gaga dhe Bradley Cooper u shfaqën së bashku në “A star is Born”,…
Këngëtarja e famshme Katy Perry dhe aktori i “Hollywood”-it, Orlando Bloom, duket se kanë përfunduar planet e tyre të dasmës.…
Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme në botë. Këngëtarja e lindur në Kosovë asnjëherë nuk ka hezituar…
Këngëtarja me famë botërore, Shakira, e ka shfaqur hapur tradhtinë e saj ndaj bashkëshortit, Gerard Pique, futbollist i njohur dhe…
Modelja seksi, Kejvina Kthella, ka tërhequr sërish vëmendjen e fansave të saj të shumtë, teksa ka publikuar dy foto ku…

Lajmet e fundit

Vdekja e shkencëtares në Greqi, autori i dyshuar djali i një prifti, viktima u përplas me makinë më pas u përdhunua dhe u vra

Aktualitet

Vdekja e shkencëtares në Greqi, autori i dyshuar djali i një prifti, viktima u përplas me makinë më pas u përdhunua dhe u vra

Zhdukja dhe më pas vrasja e shkencëtares amerikane Suzanne Eaton në Kretë zuri titujt e mediave greke dhe jo vetëm. Misteri që mbuloi zhdukjen e 59-vjeçares pasoi me lajmin për...

Aksidenti në Elbasan/ Të plagosurit rëndë, me urgjencë drejt Tiranës

Kronikë

Aksidenti në Elbasan/ Të plagosurit rëndë, me urgjencë drejt Tiranës

Dy të plagosurit e aksidentit në Paper të Elbasanit, që mbetën të bllokuar në mjet, janë transportuar drejt spitalit të Traumës në kryeqytet, për ndihmë mjekësore të specializuar. Burime policore thanë...

Kriza, reagon PLL, Shpëtim Axhami: S’ka rëndësi data e zgjedhjeve, por standardet dhe pa Ramën kryeministër

Politikë

Kriza, reagon PLL, Shpëtim Axhami: S’ka rëndësi data e zgjedhjeve, por standardet dhe pa Ramën kryeministër

Partia Lëvizja e Legalitetit përmes një deklarate sot komenton zhvillimet politike në vend si dhe ndalet tek kriza që ka mbërthyer vendin. Në deklaratën shpërndarë për mediat kreu i PLL...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!