Prej disa ditësh aktorja shqiptare Olta Gixhari poston foto në profilin e saj në Instagram nga pushimet e saj ku…
Kylie Jenner është njëra prej femrave më të pëlqyera në gjithë botën dhe falë pamjes së saj tërheq vëmendjen gjithmonë.…
Aktorja e njohur, Diane Keaton ka treguar se s’ka dalë në një takim prej 35 vitesh. Në një intervistë për…
Çifti më i ri i showbizit Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj duket se po kalojnë pushimet e kësaj vere…
Producetja e “Anabel Hostel” dhe themeluesja e revistës “Anabel” Dalina Buzi ka treguar gjithmonë “dhëmbët” tek jeta e saj personale.…
Ditët e fundit po qarkullon në rrjet një video ku dy vajza janë përfshirë në një konflikt fizik. Njëra prej…
Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e…
Leonita dhe Graniti do të bëhen shumë shpejtë prindër. Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë duke pritur që…
Era Istrefi do të nisë vitin e ardhshëm një tur botëror. Këngëtarja do të performojë hitet e saj të suksesshme…
Rep-artisti i njohur shqiptar, Besnik Canolli i njohur si 2Po2 sot feston ditëlindjen. Këngëtari shumë i dashur për publikun sot…
Dashi Marsi dhe Mërkuri do ju bëjnë të dëshironi të jeni në krye të çdo gjëje sot. Për ju të…
Dua Lipa është në qendër të mediave rozë javët e fundit. Shkak për të është bërë lidhja e re e…

Lajmet e fundit

Drama e fëmijëve shqiptarë/ 8-vjeçarja: Ndihmoni shoqen time, është e varfër, i jap bukë në...

Aktualitet

Drama e fëmijëve shqiptarë/ 8-vjeçarja: Ndihmoni shoqen time, është e varfër, i jap bukë në...

Nëse mendojmë se bota e fëmijëve janë vetëm lodrat gabohemi. Ata mendojnë për bashkëmoshataret e tyre. Amina në Fier, vetëm 8 vjeç i është drejtuar emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” në...

Shkupi shpreh zhgënjim për mos hapjen e bisedimeve nga BE-ja

Aktualitet

Shkupi shpreh zhgënjim për mos hapjen e bisedimeve nga BE-ja

Dështimi për marrjen e datës në takimin e drejtuesve të vendeve anëtare të Bashkimit Evropian në Bruksel, u prit me zhgënjim në Shkup. Kabineti qeveritar i zotit Zaev ka njoftuar...

Tragjedi e dyfishtë/ I riu katër ditë i zhdukur, i vdes edhe babai

Aktualitet

Tragjedi e dyfishtë/ I riu katër ditë i zhdukur, i vdes edhe babai

Një familje shqiptare në Lipjan të Kosovës është goditur nga një tragjedi e dyfishtë brenda pak ditësh. Katër ditë pasi Shqipdon Aliu, 23 vjeç, ishte zhdukur, ka humbur jetën edhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!