Meghan dhe Harry, Duka dhe Dukesha e Sussex, kanë harxhuar rreth 3 milionë dollar nga paratë e taksapaguesve britanike për…
emperaturat e nxehta kanë bërë që plazhet dhe pishinat të jenë plot që në muajin qershor. Gjithashtu edhe vip-at shqiptarë kanë…
Format e Georginës janë të parezistueshme. Admiruesi i parë është sigurisht Cristiano Ronaldo, që zakonisht i rezervuar, nuk mund të…
Elvana ka nisur xhirimet e klipit. Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata shumë shpejt pritet që të vijë me një…
Në shëtitoren e famës në Hollywood, ylli i këngëtarit legjendar vazhdon të shndërrij fort, turistët admirojnë kërcimtarët e rrugës që…
Modelja me famë botërore Bar Refaeli dhe së fundmi edhe prezantuese në Eurovizion 2019 është në pritje të fëmijës së…
Kupa e Amerikës vazhdon të dhurojë spektakël teksa po mbahet në Brazil, dhe po shkon në fazën e saj më…
Futbollisti i kombëtares, Taulant Xhaka ka surprizuar partneren e tij Arbnorën. Ditën e djeshme ai vetë ka ndarë me ndjekësit…
Beyonce nuk do të ishte bërë superyll në qoftë se do të kishte lëkurë më të errët, sipas babait dhe…
Prej kohësh po përflitet se këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë në një…
Në turneun e fundit nuk u mblodhën dot të gjitha, sepse mungoi Victoria Beckham, por këtë do ta bëjnë për…
Kim Kardashian tregoi sot me detaje sesi e mbulon lëkurën e saj pasi vuan nga sindroma” psoriasis”. 38-vjeçarja ka nxjerrë…

Lajmet e fundit

Aksidenti në Elbasan/ Të plagosurit rëndë, me urgjencë drejt Tiranës

Kronikë

Aksidenti në Elbasan/ Të plagosurit rëndë, me urgjencë drejt Tiranës

Dy të plagosurit e aksidentit në Paper të Elbasanit, që mbetën të bllokuar në mjet, janë transportuar drejt spitalit të Traumës në kryeqytet, për ndihmë mjekësore të specializuar. Burime policore thanë...

Kriza, reagon PLL, Shpëtim Axhami: S’ka rëndësi data e zgjedhjeve, por standardet dhe pa Ramën kryeministër

Politikë

Kriza, reagon PLL, Shpëtim Axhami: S’ka rëndësi data e zgjedhjeve, por standardet dhe pa Ramën kryeministër

Partia Lëvizja e Legalitetit përmes një deklarate sot komenton zhvillimet politike në vend si dhe ndalet tek kriza që ka mbërthyer vendin. Në deklaratën shpërndarë për mediat kreu i PLL...

Salvini: Nuk kemi marrë financime të fshehta nga Rusia

Globi

Salvini: Nuk kemi marrë financime të fshehta nga Rusia

Zëvendëskryeministri i Italisë, Matteo Salvini, hodhi poshtë pretendimet se partia e tij populiste është përpjekur të marrë financime të fshehta nga Rusia. Ai ndërkohë ka shtuar komentet në mbrojtje të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!