Madonna u kthye në studio kur filloi të ketë monotoni dhe depresion në Portugali. Superylli i popit e përfundoi kohët…
Nicole Kidman asnjëherë nuk ka bërë një ndryshim drastik me modelin e saj të flokëve gjatë karrierës, maksimumi ka kaluar…
Tre djemtë e këngëtares së famshme Gwen Stefani nuk e konsiderojnë Blake Shelton vetëm të dashurin e nënës së tyre.…
Këngëtarja Madonna ka sjellë klipin më të ri muzikor në bashkëpunim me këngëtarin latin, Maluma ku të dy martohen. "Medellin"…
Aktorja Jennifer Garner është zgjedhur si gruaja më e bukur në botë nga revista ‘People’. Revista prestigjioze ‘People’ ka bërë…
Pavarësisht se Naomi Campbell është një prej modeleve më  të famshme në botë për të paktën tre dekada, ajo është…
Adrola Dushi është një nga personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar, megjithatë prej vitesh ajo jeton midis Shqipërisë dhe…
Alfredo James Pacino ka lindur në New York City më 25 prill 1940. Ai ishte i vetmi fëmijë i emigrantëve…
Dy motrat shqiptare të  cilat pretendohet që  janë  binjake, Serena Sinani dhe Ina Sinani janë  bërë  pjesë  e “The Voice…
Suksesi i shqiptarëve në botë, po rritet çdo ditë e më shumë. Këtë e dëshmon numri i lartë i këngëtareve…
Para disa muajsh, këngëtarja Britney Spears u shtrua në një klinikë private për tu kujdesur për shëndetin mendor. Ditën e…
Eleni Foureira është këngëtarja me origjinë shqiptare, e cila ka zhvilluar karrierën e saj në Greqi.  Këngëtarja e hitit ‘Fuego’…

Lajmet e fundit

Durrës, sekuestrohen 1 milion euro pasuri nga aktiviteti kriminal i një 57-vjeçari

Aktualitet

Durrës, sekuestrohen 1 milion euro pasuri nga aktiviteti kriminal i një 57-vjeçari

Seksioni Kundër Pastrimit të Parave në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës në bashkëpunim me Prokurorinë e Durrësit, ka vënë në sekuestro një shumë të konsiderueshme të hollash dhe pasuri të...

"Shqipëria i vetmi vend në Europë pa Gjykatë Kushtetuese dhe pa Gjykatë të Lartë"

Politikë

"Shqipëria i vetmi vend në Europë pa Gjykatë Kushtetuese dhe pa Gjykatë të Lartë"

Ish-Ministri i Drejtësisë, Eduard Halimi, ka reaguar pas vendimit të Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, i cili shkarkoi nga detyra gjyqtarin Edmond Islamaj, duke nxjerrë jashtë funksioni Gjykatën e Lartë. Në...

Selena Gomez do të martohet me aktorin 68-vjeçar? (FOTO)

Show-biz

Selena Gomez do të martohet me aktorin 68-vjeçar? (FOTO)

Pesë ditë më parë, Selena Gomez, shkroi në profilin e saj në “Instagram” se do të martohet me aktorin e famshëm, Bill Murray, dhe u duk se askush nuk e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!