Yjet duken të paprekshëm, kur i shihni tek ecin me veshjet e tyre madhështore në qilimin e kuq. Por edhe…
Princ Harry dhe Dukesha Meghan janë duke jetuar momente më të lumtura të jetës së tyre. Ata u bënë prindër…
Sot është një ditë e veçantë në familjen e Vesa Lumës dhe Big Bastës. Djali i tyre, feston ditëlindjen. Lian…
Motrat Ismaili tanimë janë 100 përqind shqiptare. Këngëtaret e lindura në Kosovë kanë marrë nënshtetësinë shqiptare. Zanfina dhe Adelina janë…
Ish-asistentja e Selena Gomez, Theresa Marie ka dhënë një intervistë ekskluzive për ‘Eonline’ ku ka folur për bashkëpunimin e saj…
Monica Belluci është shembulli i qartë se mosha është thjesht një numër. Ikona e bukurisë i ka mahnitur të gjithë…
Pas shumë vitesh bashkë, një dashurie të konsoliduar dhe një vajze bashkë, çifti i njohur i këngëtarëve Alban Skënderaj dhe…
Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe e dashur për të gjithë publikun në mbarë botën. Siç…
Ajo ka arritur të fitojë famë të madhe në saje të formave trupore sensacionale duke u bërë një super-yll. Në…
Këngëtarja e famshme, Rihanna, ka një vit që është shpërngulur në Londër dhe askush nuk e dinte. E nëse nuk…
George Clooney ka frikë se ai dhe familja e tij janë në rrezik: gruaja e tij Amal (me origjinë arabe)…
Në edicionin e 72-të të Festivalit të Filmit në Kanë nuk ka munguar as këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua…

Lajmet e fundit

Kriza, reagon PLL, Shpëtim Axhami: S’ka rëndësi data e zgjedhjeve, por standardet dhe pa Ramën kryeministër

Politikë

Kriza, reagon PLL, Shpëtim Axhami: S’ka rëndësi data e zgjedhjeve, por standardet dhe pa Ramën kryeministër

Partia Lëvizja e Legalitetit përmes një deklarate sot komenton zhvillimet politike në vend si dhe ndalet tek kriza që ka mbërthyer vendin. Në deklaratën shpërndarë për mediat kreu i PLL...

Salvini: Nuk kemi marrë financime të fshehta nga Rusia

Globi

Salvini: Nuk kemi marrë financime të fshehta nga Rusia

Zëvendëskryeministri i Italisë, Matteo Salvini, hodhi poshtë pretendimet se partia e tij populiste është përpjekur të marrë financime të fshehta nga Rusia. Ai ndërkohë ka shtuar komentet në mbrojtje të...

Katër të arrestuar në Tiranë për rrëmbim personi, plagosje dhe përndjekje

Kronikë

Katër të arrestuar në Tiranë për rrëmbim personi, plagosje dhe përndjekje

Katër persona kanë rënë në prangat e policisë së komisariatit numër 2 në kryeqytet për vepra të ndryshme penale. Policia shtetasit F. M., 35 vjeç dhe S. M., 19 vjeç...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!