Dua Lipa ka marrë një nga dhuratat më të veçanta në jetën e saj nga i dashuri Anwar Hadid. Dua…
Meghan Markle është kthyer në një nga gratë më të komentuar në botë, sidomos në Britaninë e Madhe. Çdo dalje…
Regjisori i famshëm Quentin Tarantino do bëhet baba për herë të parë në moshën 56-vjeçare. Tarantino dhe bashkëshortja e tij…
Katër vite më parë, kantautori i njohur Stefi Prifti humbi pas një sëmundjeje bashkëshorten, Marinën. Vajza e madhe e artistit…
Prej disa kohësh në media është diskutuar shumë mungesa e gjatë e Flori Mumajesit në skenë. Që prej fitores së…
Jo më kot ajo është cilësuar si një nga vajzat më sexy shqiptare. Në çdo postim të balerinës Klauda Pepa…
Katie Holmes dhe Jamie Foxx i kanë dhënë fund lidhjes së mistershme gjashtë vjeçare. Aktorja 40-vjeçare dhe aktori 51-vjeçar kanë…
Enca është ndër artistet më të përfolura në Shqipëri dhe kjo s’ka vend për diskutim. Çdo këngë që ka publikuar…
Artistja shqiptare i tregon producentit të famshëm Timbaland për ‘Shotën’, ai shpreh interesim për të bërë një këngë e cila…
Ajo është një prej femrave më seksi dhe këngëtareve më të talentuara në Shqipëri. Gjyste Vulaj ka vite që performon…
Këngëtarja Miley Cyrus është rikthyer me një këngë të re menjëherë pas lajmeve bombastike që përfshinë mediat rozë për ndarjen…
Në Hollywood mund të ndodhë çdo gjë. Gjithmonë kemi dëgjuar për ngacmime seksuale, por kësaj radhe është një mashkull që…

Lajmet e fundit

Mësohen 5 kandidatët e parë për "Topin e Artë 2019"

Sport

Mësohen 5 kandidatët e parë për "Topin e Artë 2019"

Mbrëmjen e sotme, tabloidi francez, "France Football" do të zbulojë 30 emrat e futbollistëve finalistë për Çmimin më të rëndësishëm individual, Topi i Artë 2019. Favoritët për të ngritur lart trofeun...

Gjykimi i krimeve të luftës, thirret në Hagë ish-komandanti i UÇK-së Azem Syla

Bota Shqiptare

Gjykimi i krimeve të luftës, thirret në Hagë ish-komandanti i UÇK-së Azem Syla

Ish-luftëtari i UÇK-së Azem Syla është thirrur nga Haga, në kuadër të ftesave që iu bëhen ish-ushtarëve e ish-komandantëve të kohës së luftës nga Gjykata Speciale. Azem Syla është ndër themeluesit...

Vidhnin shtëpi luksoze, goditet banda e shqiptarëve në Spanjë

Bota Shqiptare

Vidhnin shtëpi luksoze, goditet banda e shqiptarëve në Spanjë

Policia spanjolle ka publikuar pamjet e operacionit që javën e kaluar çoi në prangosjen e një bande shqiptare të specializuar në vjedhjen e banesave luksoze. Si pjesë e “Operacionit Rinia” të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!