Taylor Swift u shfaq për herë të parë në intervistën televizive në emisionin e Ellen De Generes, pas shumë vitesh…
Që prej përfshirjes së të fejuarit të saj, Ervin Matës në ngjarjes e Ish-Bllokut, me 1 të vrarë e 2…
Zyrtarisht të fejuar. Jennifer Lawrence dhe Cooke Maroney kanë organizuar një festë në New York midis miqsh dhe të afërm për celebrimin…
Vajza 11-vjecare e Jennifer Lopez duket se do të ndjekë hapat e nënës së saj. Nuk e paskemi ditur Emme…
Ata kanë qenë miq të ngushtë, kanë ndarë skenën dhe bashkëpunuan në një këngë së bashku. Është fjala për dy…
Një burrë që u braktis kur ishte foshnje në aeroportin e Gatwick më shumë se 30 vite më parë ka…
Vetëm 8 ditë pas lindjes kompania gjigande e filmit ‘Disney' ka bërë pjesë dhe bebushin mbretëror. Në videon e publikuar, arushi…
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shumë aktive në rrjetet e saj sociale. Edhe pse është gjithmonë e…
Kim Kardashian ka pranuar se ka marrë leksione për frymëmarrje,  para se të vishej për në evenimentin e Met Gala…
Aktorja e famshme Sophie Turner përfundimisht ka treguar të vërtetën rreth gabimeve në serinë e famshme, të “Game Of Thrones”.…
Këngëtarja e famshme Britney Spears  është bërë pjesë e një qëndre rehabilitimi për trajtimin e problemeve me shëndetin mendor, por…
Të gjithë jemi kurioz për jetën e personazheve të famshëm, përfshirë këtu politikanet, dhe pjesëtarët e familjeve mbretërore. Më poshtë…

Lajmet e fundit

Aksidenti në Elbasan/ Të plagosurit rëndë, me urgjencë drejt Tiranës

Kronikë

Aksidenti në Elbasan/ Të plagosurit rëndë, me urgjencë drejt Tiranës

Dy të plagosurit e aksidentit në Paper të Elbasanit, që mbetën të bllokuar në mjet, janë transportuar drejt spitalit të Traumës në kryeqytet, për ndihmë mjekësore të specializuar. Burime policore thanë...

Kriza, reagon PLL, Shpëtim Axhami: S’ka rëndësi data e zgjedhjeve, por standardet dhe pa Ramën kryeministër

Politikë

Kriza, reagon PLL, Shpëtim Axhami: S’ka rëndësi data e zgjedhjeve, por standardet dhe pa Ramën kryeministër

Partia Lëvizja e Legalitetit përmes një deklarate sot komenton zhvillimet politike në vend si dhe ndalet tek kriza që ka mbërthyer vendin. Në deklaratën shpërndarë për mediat kreu i PLL...

Salvini: Nuk kemi marrë financime të fshehta nga Rusia

Globi

Salvini: Nuk kemi marrë financime të fshehta nga Rusia

Zëvendëskryeministri i Italisë, Matteo Salvini, hodhi poshtë pretendimet se partia e tij populiste është përpjekur të marrë financime të fshehta nga Rusia. Ai ndërkohë ka shtuar komentet në mbrojtje të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!