Debati që po trazon Europën, a ishte vërtetë penallti? Shikoni videon

E Enjte, 12 Prill 2018 09:17

Ja penalltia e dyshimtë që vendosi ndeshjen Real Madrid – Juventus në minutat shtesë

A ishte vërtetë penallti? Shikoni videon më poshtë.

Real Madridi u kualifikua në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

Madrilienët eliminuan Juventusin falë një goli nga penalltia në minutat shtesë.

Italianët protestuan jashtëzakonisht shumë, duke pretenduar se penalltia nuk ekzistoi.

A ishte vërtetë penallti? Shikoni videon më poshtë.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tragjedi në Shkodër! Vdes në ring boksieri bullgar

Aktualitet

Tragjedi në Shkodër! Vdes në ring boksieri bullgar

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Shkodër gjatë turneut të boksit “Shkodra Boxing Night”, ku në përballjes mes durrsakut Ardit Murja dhe bullgarit Isus Velchkov, ky i fundit ka humbur...

Çahen muret dhe tavani, banesa e dëmtuar në Lezhë

Aktualitet

Çahen muret dhe tavani, banesa e dëmtuar në Lezhë

Një banesë në Shënkoll të Lezhës ka pësuar dëme nga termeti. Ndërkohë që emergjencat po mbledhin informacion pasi dyshohet të ketë dhe dëme të tjera në qarkun e Lezhës.

Nga 1851, historia e tërmeteve më shkatërrimtarë në Shqipëri, me qindra viktima

Aktualitet

Nga 1851, historia e tërmeteve më shkatërrimtarë në Shqipëri, me qindra viktima

Pjesa më e madhe e Shqipërisë qendrore u lëkund fuqishëm sot nga dhjetëra tërmete, ku njëri prej tyre i ishte me magnitudë 5.2. Megjithëse, Shqipëria është në një zonë sizmike...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!