Luhej pa tifozë, sherr masiv në "Selman Stërmasi"

Saturday, 04 May 2019 17:37

Edhe pse u luajt pa tifozë, një sherr masiv mes simpatizantëve të Tiranës dhe Skënderbeut shpërtheu në fundin e takimit të javës së 32-të të Kategorisë Superiore.

Sipas informacioneve, në tribunën "VIP" ka pasur konflikte fizike mes tifozerive të dy skuadrave, por ndërhyrja e shpejtë e stjuardëve ka neutralizuar gjithçka.

Shkak duket se është bërë ai gol i shënuar nga Edon Hasani në limitet e kohës së rregullt, çka i dha fitoren 1-0 kryeqytetasve.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Fillon edicioni i nëntë i Green Fest

Kulturë

Fillon edicioni i nëntë i Green Fest

Nga dje deri më 26 korrik në qytetin e Mitrovicës, për vitin e nëntë me radhë organizohet Festivali Green. Ky edicion organizohet nën temën “Për nënën natyrë” duke vënë në spikamë...

Mbyllet edicioni i 11 i Festivalit PriFest, Irena Cahani dhe Arben Bajraktaraj shpallen aktorja dhe aktori më i mirë

Kulturë

Mbyllet edicioni i 11 i Festivalit PriFest, Irena Cahani dhe Arben Bajraktaraj shpallen aktorja dhe aktori më i mirë

Dje në ceremoninë përmbyllëse të edicionit të 11-të të PriFest, janë ndarë çmimet në kategoritë kryesore për filmat pjesëmarrës. ku çmimi për aktorën dhe aktorin më të mirë, u dhuruan...

Mbyllet edicioni i 10-të i Anibarit, këta janë fituesit

Kulturë

Mbyllet edicioni i 10-të i Anibarit, këta janë fituesit

Edicioni i dhjetë i Festivalit Ndërkombëtarë të Filmit të Animuar - “Anibar”, është mbyllur sonte. Ai është mbajtur nga 15 - 21 korrik në qytetin e Pejës, transmeton Koha.net.   Në këtë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!