Bluza e Salah po bën xhiron e botës

E mërkurë, 08 May 2019 11:01
Mungesa e tij e bënte edhe më të vështirë përmbysjen kundër Barcelonës. Mohamed Salah nuk ishte në dispozicion të Jurgen Klopp, nuk arriti të rikuperohej në kohë, por sulmuesi egjiptian i qëndroi pranë skuadrës që në fillim të sfidës, mesazhi i tij në bluzën që kishte veshur ishte shumë domethënës: foto galeri foto galeri foto galeri 123PreviousNext “Never give up” “Mos u dorëzo kurrë”. Këtë mesazh të Salah me sa duket shokët e skuadrës jo vetëm e lexuan por dhe e zbatuan duke vënë në jetë një përmbysje të madhe. Fotot e Salah po bëjnë xhiron në rrjetet sociale.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Globi

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Gjykata e Nju Jorkut e dënoi udhëheqësin meksikan të rrjetit të drogës, Joaquin "El Chapo" Guzman, me burgim të përjetshëm, plus 30 vjet. Guzman, 62 vjeç, u shpall fajtor për dhjetë...

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Show-biz

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Prej disa ditësh aktorja shqiptare Olta Gixhari poston foto në profilin e saj në Instagram nga pushimet e saj ku ka treguar dhe linjat seksi me bikini. Aktorja së fundmi ka...

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Sport

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Tashmë është zyrtare, Anxhelo Ndreca do të jetë pjesë e Lacios në sezonin e ardhshme. Ka qenë klubi kryeqytetas që nëpërmjet një komunikate zyrtare, ka njoftuar transferimin e 17-vjeçarit shqiptar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!