Mediat: Trajneri Reja fton tre futbollistë të Partizanit në Kombëtare

Hënë, 20 May 2019 19:16

Trajneri i Kombëtares, Edi Reja duket se do t’i kushtojë më shumë vëmendje Kategorisë Superiore në krahasim me paraardhësit e tij, që preferonin futbollistet që luanin në kampionate të ndryshme europiane.

Sipas Super Sport, pjesë e listës për ndeshjet me Islandën dhe Moldavine do të jenë edhe tre futbollistë të Partizanit: portieri Alban Hoxha dhe mesfushorët Bruno Telushi dhe Lorenc Trashi.

Megjithatë, klubi i Partizanit nuk e ka konfirmuar ende lajmin, i cili nëse rezulton i vërtetë do të do të gëzonte mjaft tifozët e kuq javën e kaluar fituan titullin kampion pas 26-viteve.

Në listë, janë edhe Ivan Balliu i Metzit në Francë, Ergys Kaçe qe sot eshtë rikthyer te PAOK-u dhe Taulant Xhaka që dje fitoi Kupën e Zvicrës e Bazelin.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Globi

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Gjykata e Nju Jorkut e dënoi udhëheqësin meksikan të rrjetit të drogës, Joaquin "El Chapo" Guzman, me burgim të përjetshëm, plus 30 vjet. Guzman, 62 vjeç, u shpall fajtor për dhjetë...

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Show-biz

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Prej disa ditësh aktorja shqiptare Olta Gixhari poston foto në profilin e saj në Instagram nga pushimet e saj ku ka treguar dhe linjat seksi me bikini. Aktorja së fundmi ka...

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Sport

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Tashmë është zyrtare, Anxhelo Ndreca do të jetë pjesë e Lacios në sezonin e ardhshme. Ka qenë klubi kryeqytetas që nëpërmjet një komunikate zyrtare, ka njoftuar transferimin e 17-vjeçarit shqiptar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!