Neymar Jr vendos, zgjedh skuadrës e tij të ardhshme

E Enjte, 06 June 2019 22:45

Nuk ka biletë për Madrid për yllin brazilian të PSG-së, Neymar Jr. Të paktën këtë shkruan gazeta spanjolle “Sport”, që zbulon se 27 vjeçari është i destinuar për tu rikthyer aty ku u bë i famshëm, në “Camp Nou”.

Marrëdhënia mjaft e mirë me lojtarët katalanas, sidomos me Lionel Messin duket se e ka bindur Neymar që nëse lëviz nga “Parc des Prince” të marrë rrugën drejt Barcelonës.

Nuk dihet ende se cila do të jetë oferta që do bind drejtuesit e PSG-së, por Neymar mund të rikthehet te Barcelona brenda pak kohësh.

Aktualisht, Neymar ndodhet në infermieri, pasi këputi ligamentet e këmbës së djathtë dhe një transferim në këtë dritare merkatoje shihet i largët.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shahini gjen shkakun te lindshmëria, jo emigrimi masiv për uljen e numrit të nxënësve

Aktualitet

Shahini gjen shkakun te lindshmëria, jo emigrimi masiv për uljen e numrit të nxënësve

Ministria e Arsimit, Besa Shahini përgënjeshtroi shifrat e opozitës për uljen e madhe të numrit të nxënësve në shkollat shqiptare. Sipas ministrisë së Arsimit numri i nxënësve në rënie ndodh...

Flakë të mëdha në Elbasan, digjen thuajse 2 Ha pyje

Aktualitet

Flakë të mëdha në Elbasan, digjen thuajse 2 Ha pyje

Është lokalizuar zjarri në Kodër Krastë të Elbasanit. Bashkia e Elbasanit ka reaguar në lidhje me flakët dhe i ka bërë thirrje autoriteteve për të kapur autorët e zjarrvënies. Shuarja e...

Lefter Maliqi: S’thonë kot kur drejton i keqi vendin e merr dreqi

Politikë

Lefter Maliqi: S’thonë kot kur drejton i keqi vendin e merr dreqi

Nga Lefter Maliqi S’thonë kot kur drejton i keqi vendin e merr dreqi. Fara e keqe do zhdukur shpejt. E kush na drejton?? Kryeministri i tepsisë, filxhanit, timonit, Romeos dhe Zhuljetës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!