Frikë për Dele Alli, i bie të fiktë në pushime

Premte, 05 July 2019 22:19

Frikë në Mykonos për Dele Alli. Mesfushori i Tottenham humbi ndjenjat në plazh ndërsa ishte sëbashku me të dashurën e tij, Ruby Mae.

Midis temperaturave të larta, lojtarëve të volejbollit në plazh dhe kalimit të masës së alkoolit, anglezi 23-vjeçar u rrëzua në plazh duke e detyruar partneren e tij të thërriste dy persona të sigurisë.

Dy burra shkuan menjeherë në plazh dhe e ngritën Dele Alli duke e dërguar në makinë për ta kthyer në hotel. Ngjarja ndodhi rreth orës 20:00 të së mërkurës, ndërsa temperatura shënonte 33 gradë celcius.

Anglezi ishte duke festuar ditëlindjen e 25-të të dashurës Ruby Mae gjatë një festë romantike së bashku. Mesfushorit 23 vjeçar nuk i mbanin këmbët kur u çua nga Lounge të shtrihej në hije. Dhe në këtë moment ra në tokë.

Fatmirësishit Dele Alli erdhi në vete dhe më pas shkoi në rezidencën e tij së bahskur me të dashurën. Ky moment nuk iu ka shpëtuar paparacëve, të cilët kanë arritur të shkrepin disa foto nga ajo që ndodhi në Mykonos.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Fillon edicioni i nëntë i Green Fest

Kulturë

Fillon edicioni i nëntë i Green Fest

Nga dje deri më 26 korrik në qytetin e Mitrovicës, për vitin e nëntë me radhë organizohet Festivali Green. Ky edicion organizohet nën temën “Për nënën natyrë” duke vënë në spikamë...

Mbyllet edicioni i 11 i Festivalit PriFest, Irena Cahani dhe Arben Bajraktaraj shpallen aktorja dhe aktori më i mirë

Kulturë

Mbyllet edicioni i 11 i Festivalit PriFest, Irena Cahani dhe Arben Bajraktaraj shpallen aktorja dhe aktori më i mirë

Dje në ceremoninë përmbyllëse të edicionit të 11-të të PriFest, janë ndarë çmimet në kategoritë kryesore për filmat pjesëmarrës. ku çmimi për aktorën dhe aktorin më të mirë, u dhuruan...

Mbyllet edicioni i 10-të i Anibarit, këta janë fituesit

Kulturë

Mbyllet edicioni i 10-të i Anibarit, këta janë fituesit

Edicioni i dhjetë i Festivalit Ndërkombëtarë të Filmit të Animuar - “Anibar”, është mbyllur sonte. Ai është mbajtur nga 15 - 21 korrik në qytetin e Pejës, transmeton Koha.net.   Në këtë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!