Tirana gati për një tjetër goditje në merkato, siguron futbollistin e Kombëtares

Hënë, 12 August 2019 17:24

TIRANË-Klubi i Tiranës nuk di të ndalet në merkato, siguron shërbimet e futbollistit të Kombëtares Andi Lila. Futbollisti duket se do ta mbyllë karrierën me 24 herë kampionët e Shqipërisë.

Futbollisti Lila në eksperiencën e tij të parë me klubin e Tiranës ka fituar titullin kampion dhe Kupën e Shqipërisë.

Tekniku Ardian Mema gjatë kësaj merkatoje vere ka bërë shumë lëvizje cilësore duke shtuar futbollist me vlerë në skuadër që e bëjnë Tiranën rivale të fortë për të fituar kampionatin dhe Kupën.

Bardheblutë më parë kanë afruar në skuadër futbollistin Kristi Vangjeli dhe duken se e kanë përforcuar skuadrën në të gjitha repartet.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rama mbush çantën me koncesione, shkel mbi shqiptarët

Politikë

Rama mbush çantën me koncesione, shkel mbi shqiptarët

Një karikaturë e Kosta Rakës,  cila tregon situatën ekonomike në vend, është bërë hit në rrjete sociale. Në këtë karikaturë, shihet kryeministri Edi Rama që në shpinë mban çantën e...

FOTOT/ Zhduken dy turiste në Alpet shqiptare, kush i shikon të njoftojë Policinë!

Aktualitet

FOTOT/ Zhduken dy turiste në Alpet shqiptare, kush i shikon të njoftojë Policinë!

Dy turiste janë zhdukur në Alpet shqiptare. Që prej datës 13 gusht nuk ka asnjë informacion në lidhje me një turiste gjermane dhe një polake. Shoqatat bjeshkatare të Kosovës dhe Shqipërisë...

Edmond Panariti: Marrëzia e madhështisë së mjerimit!

Politikë

Edmond Panariti: Marrëzia e madhështisë së mjerimit!

Ish-ministri Edmond Panariti i është referuar revistës Monitor mbi raportin e Bankës Botërore, ku thuhet se Shqipëria me nivel varfërie 35%, është vendi më i varfëri në planet. Ai shpjegon...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!