Migjen Basha tërhiqet nga kombëtarja shqiptarja e futbollit

E Enjte, 29 August 2019 21:16

Migjen Basha, është tërhequr nga ekipi kombëtar.

Njoftimin e ka bërë vetë mesfushori nëpërmjet një postimi në faqen e tij në ‘Facebok’.

Basha shkruan se tërheqja e tij vjen për t’i kushtuar më shumë kohë familjes si dhe për t’u lënë më shumë hapësira lojtarëve të rinj të kombëtares.

“Mendojë që ka ardhur momenti i duhur për mua qe ti dedikoj më tepër kohë familjes time.

Por në të njëjtën kohe, ti japim mundësinë dhe lojtarëve më të rinj të kenë më tepër hapësira në ekipin kombëtar.

Dua te falenderojë nga zemra te gjithë lojtarët e ekipit kombëtar, shokët e miqte e mi gjate këtyre viteve.

Falenderoj stafin teknik te ekipit kombetar dhe Federaten Shqiptare te Futbollit per mundesine.” – shkruan Basha në ‘Facebook’.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Agim Kajmaku ende i arratisur, ka marrë dhe shiritin e kryebashkiakut

Politikë

Agim Kajmaku ende i arratisur, ka marrë dhe shiritin e kryebashkiakut

Ish-kreu i Bashkisë Vorë, Agim Kajmaku është në kërkim prej disa ditësh. Akuza më e rëndë është ajo e falsifikimit të formularit të dekriminalizimit. Gazetari, Andi Qosja raporton për “ABC...

A do të hetojë prokurorët nëse ka akuza? Ja përgjigja e kandidates Memçaj

Politikë

A do të hetojë prokurorët nëse ka akuza? Ja përgjigja e kandidates Memçaj

Kandidatja për Prokurore të Përgjithshme, Fatjona Memçaj ka dalë sot në një seancë dëgjimore para Këshillit të Lartë të Prokurorisë si kandidatja e dytë në garë për prokurorin e ri...

Nga 1 janari, deklarim e tatim edhe për ata që bëjnë 2-3 punë dhe kanë të ardhura më pak se 2 mln

Ekonomi

Nga 1 janari, deklarim e tatim edhe për ata që bëjnë 2-3 punë dhe kanë të ardhura më pak se 2 mln

Aktualisht në Shqipëri,ata që kanë të ardhura vjetore më pak se 2 milion lekë nuk kanë detyrimin që të bëjnë deklarimin vjetor të të ardhurave. Por duke nisur nga 1...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!