CHAMPIONS/ DY NDESHJET E MBRËMJES/ SI DO JENË REZUTATET?

Tuesday, 03 Prill 2018 15:37

Një mbrëmje plot emocion do të jetë kjo e sotmja për adhuruesit e futbollit.Në orën 20:45 do të zhvillohen dy superndeshje për të cilatvështirë se mund të jepet një rezultat paraprak.

Juventus vs Real Madrid është ndeshje e cila pritet të ketë rekord audiece. Italianët me Bufon e duan patjetër kupën e Champions ndaj dhe pritet një përfaqësim shumë i mirë nga ta. Fitorja me cdo kusht është edhe synimi i madrilenëve të cilët me Ronaldon si sumluesin kryesor do të bëjnë të pamundurën për ta marrë.

4444444444

Sevilla vs Bayren është ndeshja  tjetër që do të zhvillohet mbrëmjen e sotme, takim i cili poashtu si i pari pritet të ketë numër të lartë audience. Spanjollët e Sevillës do të jenë përballë anglezëve të Bayren mbrëmjen e sotme. Rikthimi i Neuer i shtoi shpresat e Bayren-it për fitoren e Champions-it megjithatë edhe spanjollët nuk heqin dorë kurresesi nga rruga drejt kupës.

3333333333

Këto janë dy ndeshje që asnjëri prej nesh nuk duhet ti humbas, megjithatë duhet të tregoheni të kujdesshëm në vënien e basteve pasi rezultet e sotme janë të paimagjinueshme.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vuloset e ardhmja e Elseid Hysajt

Sport

Vuloset e ardhmja e Elseid Hysajt

Mbrojtësi i Kombëtares kuqezi, Elseid Hysaj, ka qenë një nga emrat më të përfolur në merkaton verore, me interes nga klube të ndryshme, teksa ëm afër nga të gjithë duket...

Domethënia e gurit të çmuar që Dua mori dhuratë nga i dashuri

Show-biz

Domethënia e gurit të çmuar që Dua mori dhuratë nga i dashuri

Dua Lipa ka marrë një nga dhuratat më të veçanta në jetën e saj nga i dashuri Anwar Hadid. Dua Lipa mbushi dje plot 24 vjet dhe ishin të shumtë...

“Mami të lutem mos vdis”/ Burri vret gruan në sy të vajzës

Globi

“Mami të lutem mos vdis”/ Burri vret gruan në sy të vajzës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një qytet të Turqisë, ku bashkëshorti në sy të vajzës së vogël, 10 vjeç ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij, 38-vjeçare. “Nuk...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!