Përfunduan 12 sfidat e para të grupeve në Europa League, teksa nuk mungojnë surprizat. Befasuese është humbja me rezultatin 2-1…
Sipas "Sportmediaset", sherri mes Lukakut dhe Brozovic nuk ka ndodhur në fund të ndeshjes së barazuar ndaj Slavia Praga në…
Fitorja me “poker” golash përballë Islandës mbajti të ndezur ëndrrën e Shqipërisë për të siguruar një biletë për në “Euro2020”…
Kanë përfunduar 90 minutat e vajtjes në raundin e parë të Kupës së Shqipërisë, duke siguruar edhe befasi ndër 16…
Ego e tij për të shënuar e ka kthyer në një makineri të vërtetë golash.Bëhet fjalë për Cristiano Ronaldon, i…
Treqind euro, një gjobë, nëse mund të quhet e tillë, tallëse për arkat e Barcelonës. Duket se kjo është zgjidhja…
Pas një starti sezoni katastrofik, Shkëndija e Tetovës po përpiqet të marrë veten dhe e ka bërë duke fituar ditën…
“Mjafton të themi “The yellow wall” dhe kemi thënë gjithçka”. Po huazojmë edhe ne komentin e Borusias së Dortmundit që…
Mbrëmja e së martës dha vetëm një shijim të asaj që duhet të presim nga edicioni i ri i Champions…
Ndriçoi në kohën e duhur, në ditën ideale. Këtë e bëri Vedat Muriqi, sulmuesi kosovar, që aktualisht luan te Fenerbahçe.…
Mbrëmje e çmendur në Champions League, me rezultate të jashtëzakonshme anembanë kontinentit. Napoli ka befasuar kampionët në fuqi të Europës,…
Crvena Zvezda do të luajë në Mitrovicë një nga ndeshjet e vlefshme për Kupën e Serbisë, pasi shorti e ka…

Lajmet e fundit

Përfundojnë 12 ndeshjet e para në Europa League, ja të gjitha rezultatet!

Sport

Përfundojnë 12 ndeshjet e para në Europa League, ja të gjitha rezultatet!

Përfunduan 12 sfidat e para të grupeve në Europa League, teksa nuk mungojnë surprizat. Befasuese është humbja me rezultatin 2-1 e Lazios përballë CFR Cluj, ndërsa fiton pa probleme Arsenali. “Topçinjtë” arritën...

“Diskutim i ashpër mes gjyqtarëve për Tahirin”, gazetarja zbardh prapaskenat tek Krimet e Rënda

Aktualitet

“Diskutim i ashpër mes gjyqtarëve për Tahirin”, gazetarja zbardh prapaskenat tek Krimet e Rënda

Me sa duket tre gjyqtarët që do të vendosin për fatin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri ende nuk janë në një mendje për të dhënë verdiktin final. Nga Gjykata...

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

Aktualitet

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

Një video e rëndë po qarkullon në rrjetet sociale, ku siç shikohet një djalë po dhunon keqasi një vajzë ndërsa një djalë tjetër e asiston. Siç shikohet edhe nga pamjet vajza...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!