Juventus prej kohësh po kërkon një trajner për të zëvendësuar Alegrin. Ky i fundit ka kërkuar ngritje page dhe investime…
Thomas Strakosha ka probleme me tendinën e Akilit prej ditësh nuk është paraqitur në stërvitje. Ai nuk do t’ia dalë…
Messi vazhdon të jetë favoriti numër një për të fituar “Topin e Artë” për vitin 2019. Argjentinasi i Barcelonës ndiqet…
Arsenali triumfoi në ndeshjen kundër Valencias, dhe e siguroi një vend në finale të Ligës së Evropës, për herë të…
Përcaktohet finalja e Ligës së Kampioneve për sezonin 2018/2019. Liverpool-Totenham, do të jetë finalja që do të zhvillohet në Madrid.…
Po luhet takimi i kthimit i gjysëmfinales së UEFA Champions League mes Ajax dhe Tottenham Hotspur. Një duel spektakolar pritet…
Një nga golat i cili ka marrë më shumë vëmendje në mbrëmjen e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve mes Liverpulit…
Mungesa e tij e bënte edhe më të vështirë përmbysjen kundër Barcelonës. Mohamed Salah nuk ishte në dispozicion të Jurgen…
Pak kush do ta kishte menduar se pas humbjes 4-0 në “Camp Nou”, Liverpooli do të gjente forca të reagonte…
Në “Anfield” po luhet gjysmëfinalja e kthimit e Champions League mes Liverpoolit dhe Barcelonës, shkruan Syri.net. Pjesa e parë mbyllet…
Përtej kontratës dhe deklaratave të Xhuzepe Marotës rreth Luçiano Spaletit, mbi këtë të fundit qëndron gjithmonë “hija” e Antonio Kontes.…
Ashtu si ishte mësuar tashmë prej kohësh, Diego Godin do të jetë përforcimi i parë i Inter për sezonin e…

Lajmet e fundit

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Globi

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Gjykata e Nju Jorkut e dënoi udhëheqësin meksikan të rrjetit të drogës, Joaquin "El Chapo" Guzman, me burgim të përjetshëm, plus 30 vjet. Guzman, 62 vjeç, u shpall fajtor për dhjetë...

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Show-biz

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Prej disa ditësh aktorja shqiptare Olta Gixhari poston foto në profilin e saj në Instagram nga pushimet e saj ku ka treguar dhe linjat seksi me bikini. Aktorja së fundmi ka...

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Sport

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Tashmë është zyrtare, Anxhelo Ndreca do të jetë pjesë e Lacios në sezonin e ardhshme. Ka qenë klubi kryeqytetas që nëpërmjet një komunikate zyrtare, ka njoftuar transferimin e 17-vjeçarit shqiptar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!