Kombëtarja e Shqipërisë ka mbërritur në Stamboll, ku sot do të kryejë edhe stërvitjen e fundit dhe daljen për mediat…
Juventus i ri i Sarri-t duket se po merr formë ndeshje pas ndeshje.   Grupi i bardhezinjve udhëhiqet nga Cristiano…
Turqi-Shqipëri, një finale e parakoshme! Humbja për kuqezinjtë do të thotë "lamtumirë" ëndrrave, ndërsa fitorja do të fuste në siklet…
Majin e kaluar, Petr Cech vari dorezat në gozhdë, pas një karriere të gjerë si portier. E nisi karrierën në…
Në vitin 2017, Lionel Messi ka menduar seriozisht të largohet nga Barcelona. Në interevistën e gjatë dhënë për radion kryesore…
Pas një tratative që dwshtoi vetëm në çastet e fundit, talenti gjerman i Mançester Sitit mund të transferohet në janar…
Spekulimet që Lionel Messi ishte kundër transferimit të Antoine Griezmann te Barcelona kanë qenë të shumta. Madje, është thënë dhe…
Neymar Jr ishte padyshim një ndër emrat më të përfolur të merkatos që lamë pas, me brazilianin që kërkoi hapur…
Lajme të mira për trajnerin e Kosovës, Bernard Challandes në prag të ndeshjet kualifikuese të Euro 2020 ndaj Malit të…
Fitorja përballë Islandës ishte jetike për fatin e Shqipërisë në Grupin H, pa atë fitore çdo diskutim tani nuk do…
Ikona e futbollit suedez Zlatan Ibrahimoviç është nderuar me një statujë. Bomberi suedez ishte i pranishëm në zbulimin e statujës,…
Dëmtimi i Elseid Hysaj në ndeshjen kundër Torinos ka tronditur gjithë ambjentin e Napolit, por për fatin e shkodranit momenti…

Lajmet e fundit

Vështirësia për gjetjen e biletave, tregu i zi kap shifra të larta

Sport

Vështirësia për gjetjen e biletave, tregu i zi kap shifra të larta

Tregui i zi nuk është një problem që ndodh vetëm në Shqipëri, por dhe në Kosovë. "Dardanët" do të luajnë kundër Anglisë në stadiumin "Fadil Vokrri" dhe pritet që interesimi...

Sterling e kapi prej fyti, gjesti i mbrojtësit të Liverpool i lë të gjithë pa fjalë!

Sport

Sterling e kapi prej fyti, gjesti i mbrojtësit të Liverpool i lë të gjithë pa fjalë!

Zënka mes Raheem Sterling dhe Joe Gomez tronditi jo pak ambientin e Kombëtares së Anglisë, me sulmuesin e Cityt që në grumbullim u konfrontua fizikisht me mbrojtësin, teksa u desh...

U përfol si trajneri i ri i Milanit, Spalletti pranë firmës me një tjetër ekip të Serie A!

Sport

U përfol si trajneri i ri i Milanit, Spalletti pranë firmës me një tjetër ekip të Serie A!

uciano Spalletti ishte në qendër të vëmendjes muajin e kaluar, pasi u përfol si zëvendësuesi I Marco Giampaolos te Milani. Marrëveshja nuk u arrit dhe shkaku kryesor ishte Interi, pasi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!